کدخبر: ۲۹۵۳۵۰ لینک کوتاه

مصاحبه عجیب فوتبالیست زن در مورد اتهام تجاوز رونالدو

​اقتصاد نیوز:بازیکن سابق تیم بانوان یوونتوس به شدت از سیاست های این باشگاه ایتالیایی شکایت کرد و این باشگاه را به زندان تشبیه کرد.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از خبرگزاری فارس، پترونلا اکروس، مدافع سوئدی سابق تیم بانوان یوونتوس درجدیدترین مصاحبه اش علیه باشگاه ایتالیایی موضع گرفت و باشگاه یوونتوس را به زندان تشبیه کرد و درباره فوق ستاره پرتغالی یوونتوس نیز اظهاراتی را انجام داد.

پترونلا اکروس در مصاحبه با سایت « Expressen» سوئد گفت: من تلاش کردم به موضوعات به صورت وسیع تر نگاه کنم و به عنوان یک بازیکن و انسان وضعیتم را بهتر کنم. در ایتالیا با بانوان فوتبالیست خارجی رفتاری مشابه ایتالیایی ها نمی شود. می دانم باشگاهداری آنها متفاوت است ولی برخی از چیزها خوب نیست.

13980431000916_Test_PhotoN

وی افزود: ما از قضیه تعرض رونالدو به یک دختر ممنوع المصاحبه شدیم. ما باید ساکت می ماندیم و نمی توانستیم اظهارنظری در این باره کنیم. من خودم را زندانی می دانستم چون حق اظهار نظر نداشتم. واقعا در یک سالی که در تورین بودم چیزی که می خواستم را نمی توانستم انجام بدهم.

کریس رونالدو سال گذشته از سوی یک رسانه آلمانی به تعرض جنسی به یک دختر متهم شده بود که جنجال و حاشیه زیادی را برای فوق ستاره پرتغالی یوونتوس بوجود آورد.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند