کدخبر: ۲۹۷۷۸۹ لینک کوتاه

ظریف در نامه‌ای به روحانی مطرح کرد؛

تدابیر رئیس‌جمهوری، مدیریت رهبری و اعتماد مردم، بزرگترین سرمایه دستگاه دیپلماسی است

اقتصادنیوز؛ محمدجوادظریف وزیر امور خارجه در نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور از او به خاطر حمایت‌ها و حضورش در وزارت امور خارجه تشکر کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس؛ محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در  نامه‌ای خطاب به حسن روحانی رئیس جمهوری از وی به خاطر حمایت‌ها و حضورش در وزارت خارجه قدردانی کرد.

متن این نامه به شرح زیر است:

«حضرت حجت الاسلام و المسلمین، جناب آقای دکتر روحانی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران 

 

با سلام و احترام

 

حضور صمیمی و بزرگوارانه حضرتعالی در جمع مدیران ارشد وزارت امور خارجه و اختصاص وقت ارزشمند ریاست محترم جمهوری برای استماع سخنان اینجانب و سه تن از معاونان که به نمایندگی از آن جمع خدمتتان ارائه شد؛ و به ویژه بیانات دقیق، جامع و راهگشای حضرتعالی در این دیدار موجب دلگرمی و ارتقاء امید و انگیزه در کارگزاران سیاست خارجی کشور در این روزهای سخت و توفانی شد.

وظیفه خود می‌دانم هم از سوی خود و هم به نیابت از همه همکاران خود از حضرتعالی سپاسگزاری کرده و تاکید کنم که رهنمودها، تدابیر و حمایت های جنابعالی، در سایه مدیریت عالی مقام معظم رهبری (مدظله) همراه با اعتماد و لطف مردم شریف ایران بزرگترین سرمایه دستگاه دیپلماسی کشور است.

خدمتگزاران عرصه سیاست خارجی انشاالله قدردان این نعمت‌های بزرگ الهی بوده و تلاش مضاعف خواهند کرد تا به رغم دشواری‌ها و نارسایی‌ها، امانتدار خوبی برای این نعمات باشند.

همچنین وظیفه خود می دانم مراتب تشکر عمیق و خالصانه خود را از عبارات و تعابیر سخاوتمندانه و سرشار از لطف حضرتعالی نسبت به شخص این کمترین تقدیم کنم.

مزید توفیقات حضرتعالی را از خداومند متعال مسئلت دارم.

 

محمدجواد ظریف»

***

گفتنی است، حسن روحانی رئیس جمهوری دیروز (سه‌شنبه) و در پی تحریم محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه از سوی دولت آمریکا در وزارت امور خارجه حضور یافت و با ظریف، معاونان و مدیران این وزارتخانه دیدار و به ایراد سخنرانی پرداخت.

دولت آمریکا بامداد پنجشنبه دهم مرداد ماه نام ظریف را در فهرست تحریم‌ها قرار داد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند