کدخبر: ۲۹۸۵۵۵ لینک کوتاه

ترامپ این‌بار به آکادمی اسکار گیر داد!

اقتصادنیوز: رئیس‌جمهور آمریکا باز هم نامزد‌های دموکرات در انتخابات ۲۰۲۰، رسانه‌های این کشور و حتی آکادمی جایزه اسکار را هدف انتقاد قرار داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، پایگاه خبری هیل نوشت، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی روز سه شنبه در پنسیلوانیا آکادمی جایزه اسکار را مورد انتقاد قرار داد.

ترامپ که همواره از رسانه‌های منتقد خود به شدت انتقاد می‌کند، در این سخنرانی یک ساعته در جمع کارگران یک کارخانه پتروشیمی در ابتدا رسانه‌های آمریکا را هدف قرار داد و گفت: می‌توانید تصور کنید که آن‌ها برخوردی منصفانه با من داشته باشند؟ آیا می‌توانید تصور کنید آن‌ها با من عادلانه رفتار کنند؟ انتخابات به پایان رسیده است.

رئیس جمهور آمریکا در بخشی از سخنرانی خود نیز به تمسخر آکادمی جایزه اسکار پرداخت و افت نمایش سالانه آن را به دلیل همسو نبودن آن با حامیان خود دانست.

ترامپ در ادامه بار دیگر با حمله به رقبای دموکرات خود الیزابت وارن و جو بایدن گفت: من نمی‌خواهم در این باره بد حرف بزنم. می‌خواهم آن‌ها را تشویق کنم. نمی‌دانم چه کسی قرار است پیروز انتخابات می‌شود. اما ما باید پوکاهانتس -زن معروف سرخپوست آمریکایی در قرن هفدهم- (نامی که ترامپ برای تمسخر سناتور وارن از آن استفاده می‌کند) را به سختی شکست دهیم. چه گروهی تشکیل داده اند، جو بایدن خواب آلود و پوکاهانتس!

رئیس جمهور آمریکا همچنین در این سخنرانی باز هم تلاش کرد تا نقش خود در تقویت رشد اقتصادی در پنسیلوانیا پر رنگ جلوه دهد، زیرا این ایالت می‌تواند اهمیت بسیار مهمی در انتخابات ۲۰۲۰ برای ترامپ داشته باشد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند