کدخبر: ۲۹۹۳۱۱ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

اخاذی از دختران پسرنما در استادیوم آزادی ؟

اقتصاد نیوز: طی روز‌های گذشته خبری به‌صورت غیررسمی در محافل فوتبالی پیچید که دختران پسرپوش ورزشگاه آزادی یعنی همان‌هایی که با تیپ پسرانه به ورزشگاه می‌روند، بازداشت شده‌اند. اما یکی از خبرگزاری‌ها از آزادی ۴ نفر از بانوان دستگیر شده با صدور قرار وثیقه خبر داد.

به گزارش اقتصاد نیوز ،جالب‌تر از این دستگیری و آزادی، اخاذی برخی بوقچی‌ها از دختران پسرنمای آزادی است. دیروز شنیدیم برخی بوقچی‌ها در فضای مجازی، دختران عاشق فوتبال را شناسایی می‌کنند و به آن‌ها پیشنهاد می‌دهند در ازای پرداخت مبالغ میلیونی، با گریم پسرانه و با اسکورت کامل از سوی آن‌ها و افرادشان وارد ورزشگاه شوند. در واقع آن‌ها هم از این بانوان عاشق فوتبال پول می‌گیرند و هم آن‌ها را به انجام یک کار پرخطر وامی‌دارند.

یکی از این دختران گفته است: «جدا از پول گریمور، پول لباس مردانه و... فقط پانصد هزار تومان دادم تا یک موتورسوار که از سوی بوقچی‌ها به من معرفی شده بود، من را از جلوی در ورودی ورزشگاه تا گیت ورودی بیاورد تا در طول مسیر و در جریان پیاده‌روی کسی متوجه نشود پسر نیستم! امیدواریم با حل موانع موجود و ورود قانونی بانوان به ورزشگاه‌ها، بساط اخاذی برخی بوقچی‌ها برچیده شود.»

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند