کدخبر: ۳۰۱۰۸۹ لینک کوتاه

اهدا هفت میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به فرزندان معنوی کرمانشاه

اقتصادنیوز: مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت : حامیان خیر در پنج ماهه نخست امسال هفت میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به فرزندان معنوی در استان کرمانشاه اهدا کردند .

به گزارش  اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محسن رخصی مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه حامیان خیر در پنج ماهه نخست امسال هفت میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به فرزندان معنوی در استان کرمانشاه اهدا کردند، گفت : از این میزان دو میلیارد و ۶۶ میلیون تومان به فرزندان خانوار‌های مشمول طرح محسنین اهدا شده است.

او گفت : هم اکنون هفت هزار فرزند یتیم و محسنین در استان از حمایت پدران معنوی بهره مند می‌شوند.

رخصی با بیان اینکه حدود چهار و ۵۰۰ نفر از این فرزندان یتیم و باقی فرزندان خانوار‌های مشمول طرح محسنین هستند، افزود: خانوار‌های محسنین به خانوار‌های اطلاق می‌شود که سرپرستان این خانوار‌ها عموما بیمار صعب العلاج یا از کارافتاده هستند و توانایی تامین هزینه‌های زندگی را ندارند.

او گفت: حامیان خیر در پنج ماهه نخست سال ۹۸ بیش از هفت میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به فرزندان معنوی تحت حمایت در استان کرمانشاه اهدا کردند که از این میزان دو میلیارد و ۶۶ میلیون تومان به فرزندان خانوار‌های مشمول طرح محسنین اهدا شده است.

رخصی افزود: حامیان به طور میانگین ماهانه به فرزندان یتیم ۲۳۵ هزار تومان و به فرزندان محسنین ۱۶۵ هزار تومان اهدا می‌کنند.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه افزود: این نهاد به هریک از حامیان شناسه اختصاصی واریز تخصیص داده است که حامیان با این کد شناسه می‌توانند هدایای نقدی خود را مستقیم به حساب فرزندان معنوی تحت حمایت خود واریز کنند .

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند