کدخبر: ۳۰۶۵۴۰ لینک کوتاه

شائبه رابطه نامشروع «بوریس جانسون» با مدل آمریکایی جدی شد

اقتصادنیوز؛ «جنیفر آرکوری» مدل آمریکایی، رابطه نامشروع با «بوریس جانسون» نخست‌وزیر بریتانیا در زمان تصدی سمت شهردار لندن را رد نکرده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس؛ مدل سابق آمریکایی، ازتکذیب شایعه وجود روابط نامشروع میان وی و «بوریس جانسون» در دوره‌ای که جانسون شهردار لندن بوده، خودداری کرد.

به نوشته روزنامه «ایونینگ استاندارد»، آرکوری درمصاحبه‌ای تلویزیونی، در پاسخ به این سوال که آیا در گذشته با جانسون رابطه داشته است، پاسخ داد: «واقعاً به این سوال جواب نخواهم داد. از من به‌عنوان گروگان استفاده شده است. تمام این موضوع یک بازی احمقانه است. بوریس هیچ ارتباطی به موفقیت‌های من ندارد».

مدل آمریکایی شایعه رابطه با بوریس جانسون را تکذیب نکرد

آرکوری به‌طور قاطعانه انجام تخلف مالی را رد کرد و گفت: «این‌ها توهمات و بدعت‌های یک شخص ثالث است. گمان می‌کنم داریم فراموش می‌کنیم که بوریس فردی بسیار متشخص است. این‌طور نبوده که او مرا پس زده باشد. او برای صحبت با هرکس که با او روبه‌رو شود آمادگی دارد».

این مدل آمریکایی که کارآفرین حوزه فناوری نیز محسوب می‌شود در ادامه گفت: «من به درون این رسوایی ترسناک کشیده شده‌ام. جواب من به‌عنوان اسلحه‌ای علیه این مرد استفاده خواهد شد. بوریس هرگز جانب مرا نگرفت. او هیچ‌وقت از من لطفی را درخواست نکرده است. او فقط مرا به عنوان کارآفرینی بسیار مشتاق می‌شناخت».

رسوایی بوریس جانسون

جانسون متهم است که در زمان تصدی مقام شهرداری لندن، ۱۲۶ هزار پوند از بودجه عمومی را به آرکوری هدیه داده و او را در اولویت دسترسی به سه قرارداد تجاری قرار داده است. اما جانسون با رد اتهامات می‌گوید هرکاری که انجام داده مطابق قانون و در راستای ارتقای شهر لندن صورت گرفته است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند