کدخبر: ۳۰۶۹۱۸ لینک کوتاه

دعوای همسران دو فوتبالیست معروف بخاطر یک استوری!

اقتصادنیوز؛ همسران «وین رونی» و «جیمی واردی» فوتبالیست‌های معروف انگلیسی بخاطر رفتار غیرحرفه‌ای روزنامه سان با هم درگیر شدند.

 اسکای نوشت: کولن رونی، ربکه واردی را متهم کرده است که داستان‌هایی را درباره وی به روزنامه سان ارائه می‌دهد - چیزی که خانم واردی به طرز وحشیانه‌ای آن را انکار می‌کند.

رونی در حساب توییتر استوری‌های صفحه شخصی اینستاگرامش را منتشر کرد که آنها معمولا بعد از 24 ساعت به صورت خودکار از دسترس خارج می‌شوند اما به روزنامه‌ها رسیده است.

کالین رونی و ربکه واردی

رونی، که با وین رونی، فوتبالیست ازدواج کرده است، ادعا می‌کند که او حریم خصوصی خود در اینستاگرام را به نوعی تنظیم کرده تا اطمینان حاصل کند که این پست‌ها فقط برای یک حساب قابل مشاهده است، که آن هم متعلق به واردی است.

او ادعا می‌کند چند پست جعلی را که تنها فقط واردی آنها را مشاهده می‌کرده به اشتراک گذاشته بود و برخی روزنامه‌ها آن را بازتاب داده‌اند. یکی از پست‌های جعلی رونی در این باره بوده که او قرار است به زودی یک دختر را به دنیا بیاورد.

اندکی پس از اتهام عمومی رونی، واردی در اینستاگرام هرگونه اتهام علیه خودش را تکذیب کرد. همسر جیمی واردی، مهاجم تیم لسترسیتی در پاسخ به رونی نوشت: "همانطور که من فقط از طریق تلفن به شما گفتم، ای کاش شما با من تماس می‌گرفتید پیش از اینکه درباره آن فکر کنید. من هیچ وقت در مورد شما با کسی صحبت نمی‌کنم، همانطور که سال‌های زیادی است روزنامه‌نگاران می‌خواهند این کار را انجام بدهم. اگر فکر می‌کردید این اتفاق می‌افتد می‌توانستید به من بگویید و رمزعبور خود را تغییر دهم تا ببینم این متوقف شده است."

Coleen Rooney and Rebekah Vardy

واردی همچنین ادعا کرد که چند نفر به حساب اینستاگرام او دسترسی دارند. او در ادامه تکذیبیه خود نوشت: "من قصد شوخی ندارم اما به پول احتیاج ندارم، از فروش داستان شما چه سودی به دست می‌آورم؟ من شما را بسیار دوست داشتم کولن و خیلی ناراحت هستم که شما تصمیم به انجام این کار را گرفتید، به خصوص وقتی به شدت باردار هستم. من از اینکه من حتی مجبورم این را انکار کنم شرمنده هستم. تو باید اولین بار که این اتفاق افتاد به من زنگ بزنی.

An article in the Sun which Coleen Rooney claims she fabricated on her Instagram stories page.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند