بازدید فرمانده نیروی هوایی ارتش از پایگاه چهارم شکاری دزفول

کدخبر: 308232
اقتصادنیوز: فرمانده نیروی هوایی ارتش عصر جمعه از پایگاه چهارم شکاری وحدتی دزفول بازدید کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده در این بازدید گفت: ارتش ما به خود می بالد که با کارکنانی مکتبی و انقلابی از کیان مقدس جمهوری اسلامی دفاع می کند.

وی به مناسبت سالروز تشکیل نهاد مقدس عقیدتی سیاسی،  به همراه جمعی از فرماندهان این نیرو ضمن بازدید از پایگاه وحدتی دزفول، با کارکنان عقیدتی سیاسی این یگان دیدار کرد.

امیر سرتیپ نصیرزاده همچنین امروز در حاشیه بازدید از پایانه مرزی چذابه ضمن تبریک سالروز تشکیل نهاد مقدس عقیدتی سیاسی گفت: همکاری کارکنان صدیق عقیدتی سیاسی با سامانه فرماندهی  از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

 وی با بیان اینکه ثمره فعالیت های نهاد عقیدتی سیاسی در ارتش به وضوح مشهود است، افزود: امروز ارتش ما به خود می بالد که در سایه رهبری داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با کارکنانی مکتبی و انقلابی از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر تهدیدات دشمنان دفاع می کند و این همان هدف بنیانگذار انقلاب از تاسیس نهاد عقیدتی سیاسی در ارتش است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در ادامه با ابراز رضایت و خوشحالی از همکاری، همدلی، تلاش و فعالیت های شبانه روزی فرهنگی عقیدتی سیاسی پایگاه وحدتی دزفول با سامانه فرماندهی این یگان تصریح کرد: موفقیت های کارکنان و خانواده های این پایگاه در مسابقات قرآن و حدیث، نیروی هوایی، ارتش و نیروهای مسلح، برپایی نمایشگاه بزرگ هوایی راهیان نور در ایام نوروز و میزبانی زائرین کربلای معلای در ایام اربعین حسینی بخشی از نتایج این هماهنگی و تعامل است.

امیر نصیر زاده در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم این تعامل و همبستگی میان کارکنان ارتش و سامانه عقیدتی سیاسی زمینه های پیشرفت ارتش مکتبی جمهوری اسلامی را در پی داشته باشد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما