کدخبر: ۳۰۸۳۸۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
توزیع 500 جلد کتابچه اربعین به 3 زبان در اصفهان

توزیع ۵۰۰ جلد کتابچه اربعین به ۳ زبان در اصفهان

مدیر مدرسه علمیه ناصریه اصفهان گفت: امسال در ایام اربعین حسینی ۵۰۰ جلد کتابچه اربعین در سه زبان انگلیسی، فرانسوی و اسپانیایی در اختیار گردشگران خارجی قرار گرفت.

به گزارش اقتصادنیوز، حجت الاسلام سید محسن اخوان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به یک دهه فعالیت مدرسه علمیه ناصریه در حوزه گردشگری مذهبی اظهار داشت: در سال گذشته ۲۸ هزار گردشگر از مدرسه علمیه ناصریه بازدید کردند و با شرکت در گفت و گوی چهره به چهره بیش از گذشته با مضامین اسلام و تشیع آشنا شدند.

وی افزود: بنا به هر مناسبت مذهبی محتویات متناسب تولید می شود و در اختیار گردشگران خارجی قرار داده می شود.

انتشار و توزیع بالغ بر ۵۰۰ جلد کتابچه اربعین به سه زبان

مدیر مدرسه علمیه ناصریه اصفهان با بیان اینکه در اربعین امسال بیش از پانصد جلد از کتابچه اربعین در اختیار گردشگران خارجی قرار گرفت، ادامه داد: کتابچه اربعین در سه زبان انگلیسی، فرانسوی و اسپانیایی برای آشنایی با اربعین حسینی در اختیار گردشگران قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه برنامه ای در فرودگاه امام خمینی (ره) در تهران برگزار شد، تصریح کرد: با برگزاری نمایشگاه در سه مجموعه فرهنگی و با همکاری با سازمانها و نهادهای مختلف و توزیع کارت پستال های محرم، گردشگران  با مضامین اسلام و تشیع آشنا شدند.

برگزاری نمایشگاه با موضوع اربعین حسینی

حجت الاسلام اخوان با اعلام برنامه های مدرسه علمیه ناصریه در ایام اربعین حسینی اظهار داشت: گفت و گوهای چهره به چهره مبلغان با گردشگران خارجی با موضوع های اربعین و معرفی شخصیت والای اباعبدالله الحسین(ع) وقیام عاشورا از فعالیت های این ایام بوده است.

وی اضافه کرد: نمایشگاهی به مناسبت ایام اربعین حسینی در مدرسه علمیه ناصریه اصفهان به ۵ زبان زنده دنیا برگزار شد که یک غرفه به آثار استاد بدرالسماء اختصاص یافت و در غرفه چندرسانه ای نیز گردشگران به طور ملموس با اربعین حسینی آشنا شدند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند