سوسک سیگاری غوغایی در اینترنت به پا کرد! + فیلم و عکس

کدخبر: 308940
اقتصاد نیوز:ویدئویی که در آن یک سوسک در حال حمل فیلتر سیگار به داخل مخزن فاضلاب خیابان است به ویدئویی داغ تبدیل شده است.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از  باشگاه خبرنگاران،ویدئویی که در آن یک سوسک در حال حمل فیلتر سیگار به داخل فاضلاب خیابانی در شهر نیویورک آمریکا است غوغایی در شبکه‌های اجتماعی به پا کرده است. پس از آنکه تعدادی از عابران پیاده متوجه این صحنه شدند، یکی از آن‌ها با تلفن همراه خود ویدئویی از آن تهیه کرد.

در این ویدئو این سوسک در حال حمل یک فلیتر سیگار که تقریبا دو برابر اندازه آن است دیده می‌شود. در حالی که سوسک فیلتر سیگار را بر دهان گرفته تلاش می‌کند آن را به داخل مخزن فاضلاب منتقل کند.

این ویدئو اولین بار در تاریخ ۱۸ اکتبر در توئیتر توسط کاربری با نام " تام کرتچمار" منتشر شد و تاکنون بیش از ۳.۵ میلیون بیننده داشته ۹۳ هزار لایک دریافت کرده و ۲۰۰۰۰ مرتبه نیز ریتوئیت شده است. انتشار ویدئوی مذکور با واکنش طنز کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: " این سوسک در شهر ما کار می‌کند و اکنون زمان استراحتش است. تنهایش بگذارید. " همچنین کاربر دیگری در کامنتی دیگر نوشت: " تنهایش بگذارید، کاملا مشخص است روز سختی داشته است. " و کاربر سوم در کامنتی نوشت: " لعنتی؛ عجب ویدئوی جالبی."

حجم فیلم: 2 مگابابت 

تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید