کدخبر: ۳۰۹۲۰۳ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

نماینده شطرنج ایران: خوشحالم که دل رهبری را شاد کردم

نماینده شطرنج ایران در مسابقات قهرمانی جوانان جهان از حاضر نشدن در رقابت با نماینده رژیم صهیونیستی که سبب شادی دل مقام معظم رهبری شده است، ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرنگار مهر، آرین غلامی بعد از ظهر پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران، در خصوص مسابقات اخیر و عدم رویایی با نماینده رژیم صهیونیستی، گفت: در دور چهارم مسابقات جهانی جوانان در شهر دهلی بایستی با نماینده رژیم اشغالگر قدس روبرو می‌شدم که از ادامه مسابقات انصراف دادم.

وی افزود: بعد از انصراف از مسابقه، از دفتر مقام معظم رهبری با من تماس گرفتند و گفتند که همانند سال گذشته مقام معظم رهبری از این اقدام خرسند شدند.

به گزارش مهر، در دور چهارم مسابقات قهرمانی شطرنج جوانان جهان (زیر 20 سال) آرین غلامی نماینده شطرنج ایران در اقدامی جوانمردانه و در حمایت از مردم مظلوم فلسطین حاضر به رقابت با نماینده رژیم صهیونیستی نشد.

البته این پایان ماجرا نبود زیرا در ادامه غلامی نماینده شطرنج ایران تصمیم گرفت از مسابقات نیز کناره گیری کند.

این برای دومین بار در چند ماه اخیر است که غلامی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین حاضر به رویارویی با نماینده رژیم کودک کش اسرائیل نمی شود. او پیش از این نیز در رقابت های سوئد این اقدام جوانمردانه را انجام داده بود.

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند