کدخبر: ۳۰۹۹۹۶ لینک کوتاه

رئیس قوه قضائیه: موانع تولید را در آذربایجان شرقی بررسی می‌کنیم

اقتصاد نیوز: رئیس قوه قضاییه با بیان این‌که آذربایجان‌شرقی یکی از قطب های صنعتی محسوب می‌شود، گفت: در نشستی که با کارآفرینان و تولیدکنندگان استان خواهیم داشت از دیدگاه فعالان امر استفاده کرده و موانع تولید را بررسی خواهیم کرد؛ بررسی و توجه به تولید و از بین بردن موانع تولید از جمله مواردی است که باید در سال رونق تولید مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در بدو ورود به تبریز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مردم آذربایجان‌ را با زمان‌شناسی، شجاعت، دلیری و پیشتازی در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی می‌شناسیم.

وی ضمن درود به روان پاک شهدای این خطه، بیان کرد: این سفر در ادامه سفرهای استانی بوده و ۱۷ گروه از روز گذشته به نقاط مختلف استان اعزام شدند تا مسایل را بررسی کنند؛ چهار گروه در مرکز استان به بررسی مسایل قضایی، اداری، اقتصادی و... و بخش های مرتبط با قوه قضائیه می‌پردازند.

وی افزود: در این سفر، نشستی با خانواده معظم شهدا و فرهیختگان داشته و از دیدگاه ها و نظراتشان بهره مند خواهیم شد؛ همچنین با کارآفرینان، تولیدکنندگان و کارگران نیز نشستی خواهیم داشت.

رییسی خاطرنشان کرد: در شورای اداری نیز با مسئولان و خدمتگزاران استان به تبادل نظر می‌پردازیم و در نهایت در نشستی با همکاران قضایی به بررسی مسایل مربوط به دستگاه قضایی در دادگاه ها، دادسراها و سازمان‌های وابسته قوه قضاییه خواهیم پرداخت.

 وی گفت: در نشست شورای عالی قوه قضاییه نیز تمامی گزارشات استان مورد بررسی قرار گرفته و امید است به نتایجی برسیم که گره گشای مشکلات مردم باشد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند