کدخبر: ۳۱۱۹۶۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

تنها راه پایان جنگ سوریه از نظر بشار اسد

رئیس جمهور سوریه طی سخنانی در دیدار با رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی پایبندی به اصول و مبانی تغییر ناپذیر را از مهمترین عوامل قدرت محور مبارزه با تروریسم قلمداد کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری مهر، بشار اسد رئیس جمهور سوریه یکی از مهمترین عوامل قدرت محور مبارزه با تروریسم را پایبندی به اصول و مبانی تغییر ناپذیر برشمرد.

بشار اسد در دیدار با مجتبی ذوالنور رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در دمشق تصریح کرد: مبارزه ما و دوستانمان در رویارویی با طمع ورزی های غرب و کشورهای استعمارگر، با نابودی مزدورانشان ادامه دارد. مزدورانی که در مناطق مختلف در حال نابودی هستند.

رئیس‌جمهور سوریه افزود: سوریه از هرگونه تلاش جهت ایجاد راهکاری برای اوضاع سوریه حمایت می کند اما تلاش هایی صورت می گیرد که چنین وانمود شود که پایان جنگ از مسیر کمیته قانون اساسی می‌تواند انجام شود. اما این صحیح نیست چرا که جنگ ناشی از اختلاف بر سر قانون اساسی نبود بلکه جنگ از آنجا شروع شد که تروریسم شروع به کشتار و ارعاب و نابودی کرد. بنابراین جنگ تنها با نابودی تروریسم پایان می‌یابد.

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند