گشت و گذار کوبایی‌ها در تهران پس از لغو جام جهانی کشتی

کدخبر: 313863
اقتصادنیوز: اعضای تیم ملی کشتی فرنگی کوبا که برای حضور در جام جهانی کشتی فرنگی به تهران سفر کرده‌اند، پس از لغو این رقابت‌ها، به گشت و گذار در تهران پرداختند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، فرنگی‌کاران کوبایی که برای حضور در جام جهانی کشتی فرنگی که قرار بود روزهای 7 و 8 آذرماه در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران شرکت کنند، در تهران حضور دارند، امروز در یک برنامه فرهنگی و تفریحی شرکت کردند.

اعضای تیم  کشتی فرنگی کوبا ابتدا در کاخ گلستان در مرکز شهر و بازار تهران و در میان مردم، حضور یافتند و پس از آن نیز در ضیافت ناهار شرکت کردند. کشتی‌گیران کوبایی سپس با حضور در موزه ملی ورزش در محل کمیته ملی المپیک از نزدیک شاهد دستاوردها و افتخارات ورزش ایران بودند.

اتحادیه جهانی کشتی به بهانه اتفاقات اخیر، جام جهانی کشتی فرنگی در تهران را به تعویق انداخت و مسئولان فدراسیون کشتی با استفاده از فرصت به وجود آمده برنامه‌های فرهنگی و تفریحی را برای کشتی گیران کوبایی که هم‌اکنون تمرینات خود را در خانه کشتی محمد بنا پیگیری می‌کنند در نظر گرفتند تا آمادگی فدراسیون کشتی و کشورمان را برای میزبانی هرچه باشکوه‌تر جام جهانی کشتی اعلام کنند.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما