مشکلات حقوقی زیادی در شهرداری داریم

کدخبر: 315669
اقتصادنیوز : شهردار تهران گفت: در برخی از قراردادهای شهرداری، مشکلات حقوقی زیادی وجود دارد اما قرار نیست در خصوص آن صحبت کنیم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر ، پیروز حناچی در حاشیه همایش «تهران هوشمند»   در رابطه با جزئیات نامه محرمانه‌ای که معاونت نظارت شورای شهر در خصوص مجموعه بام‌لند به شهردار نوشته است، گفت: خود شما می‌گوئید «نامه محرمانه که دارای طبقه‌بندی است».

وی ادامه داد: برخی از قراردادهای شهرداری مشکلات حقوقی زیادی دارد و قرار نیست ما در خصوص همه این مشکلات صحبت کنیم؛ چنین اطلاعاتی طبقه‌بندی شده است.

  صبح امروز افشین حبیب‌زاده از ارسال نامه‌ای محرمانه به شهردار تهران در مورد وضعیت بام‌لند خبر داد و اعلام کرد: هنوز پاسخی به این نامه داده نشده است.

پیش از این بهاره آروین نیز اعلام کرده بود: آگهی مزایده این مجموعه در یک هفته‌نامه دسته‌چندمی منتشر شده است.

در حالی مدیران فعلی شهرداری تهران سخنی از تخلفات قرارداد بام‌لند نمی‌گویند که پیش از این سید مهدی قاسمی مدیرعامل پیشین سازمان بازنشستگی شهرداری تهران اعلام کرده بود قراردادی در سال ۹۲ توسط یکی از شرکت‌های تابعه این سازمان با یک شرکت بخش خصوصی به امضاء رسیده بود. در طرح اولیه مقرر شده بود در آن مجموعه، کتابخانه، مرکز فرهنگی ـ توریستی احداث شود که متأسفانه بنا به دلایل نامعلوم ضمن انحراف از طرح اولیه، قرارداد با اما و اگرها و ابهامات زیادی به امضاء می‌رسد.

وی اعلام کرده بود: با پیگیری‌های به عمل آمده متوجه شدیم که از آغاز تا امضای قرارداد، به هیچ وجه از بدنه کارشناسی سازمان، نظری دریافت نشده است.  به عبارت دیگر، طرح دارای پیوست کارشناسی و اقتصادی نبوده است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما