کدخبر: ۳۱۶۶۹۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
ترامپ به پلوسی توهین کرد

ترامپ به پلوسی توهین کرد

اقتصادنیوز :«دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در اشاره‌ای تلویحی به سن بالای«نانسی پلوسی» رئیس دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا، با لحنی توهین‌آمیز در مورد او صحبت کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس ،این اقدام ترامپ در واکنش به انتشار ویدیویی بود که در آن پلوسی توضیح داد چرا موضوع «رشوه» در یکی از بندهای استیضاح دموکرات‌های مجلس آمریکا علیه ترامپ  وجود ندارد.

در این فیلم که «مارک میدوز» نماینده جمهوریخواه کنگره آن را در حساب توییتری‌اش منتشر کرده، خبرنگار از پلوسی می‌پرسد : «شما خودتان ترامپ را به رشوه متهم کردید. حال چرا تصمیم گرفتید که رشوه را در بندهای استیضاح قرار ندهید؟»

پلوسی در پاسخ به این خبرنگار گفت که این تصمیم روسای کمیته وکلای دموکرات‌ها بوده است.

در این فیلم دندان‌های مصنوعی پلوسی هنگام پاسخ به سئوال خبرنگار مذکور از دهانش بیرون می‌آید و این اتفاق دستمایه تمسخر برای ترامپ می‌شود.

ترامپ با اشاره به این ویدئو، نوشته است: «چون دندان‌های نانسی داشت از دهانش بیرون می‌افتاد و وقت فکر کردن نداشت.»

ترامپ در توییتی دیگر خطاب به نانسی پلوسی نوشت :«نانسی دیوانه پی می‌برد که دفاع از "آدام شیف" (رئیس کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا) دشوارتر از آن است که می پنداشت.»

نانسی پلوسی 79 ساله تاکنون پاسخ اهانت‌های ترامپ را نداده است.

کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا در روزهای گذشته دو بند که رئیس‌جمهور این کشور بر اساس آن باید استیضاح شوند را به تصویب رساند.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند