کدخبر: ۳۱۸۰۴۵ لینک کوتاه

معاون امور استان‌های اتاق بازرگانی ایران:

قوانین، گره‌گشای تولید باشند

اقتصادنیوز : معاون امور استان‌های اتاق بازرگانی ایران گفت: قوانین باید به سمت گره‌گشایی از کار تولیدکنندگان و صادرکنندگان برود چرا که در حقیقت گفتاردرمانی مشکلی از جامعه تولیدکنندگان و صادرکنندگان حل نمی‌کند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا ،سید جواد زمانی، چهارشنبه شب ۴ دی، در مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه خراسان‌جنوبی اظهار کرد: هیچ مسئولی در کشور ما نیست که درد دل صادرکنندگان و فعالان اقتصادی در حوزه‌های مختلف را نشنیده باشد، اما باید از گفت‌وگو فراتر رفته و به سمت عمل‌گرایی برویم.

وی با بیان اینکه صادرات به معنای تولید و تولید به معنای درآمد ملی است، افزود: قوانین باید به سمت گره‌گشایی از کار تولیدکنندگان و صادرکنندگان برود چرا که در حقیقت گفتاردرمانی مشکلی از جامعه تولیدکنندگان و صادرکنندگان حل نمی‌کند.

  معاون امور استان‌های اتاق بازرگانی ایران تصریح کرد: دولت فعلی در ابتدا به پرداخت نقدی یارانه به درستی منتقد بود، اما اکنون به سمت پرداخت کمک معیشتی رفته است.

زمانی بیان کرد: حل فساد اقتصادی جز با تدوین سامانه اعلام رشوه، اعمال جدی قانون "از کجا آورده‌ایم" و وصل‌شدن به شبکه بانکی بین‌المللی محقق نمی‌شود.

وی یادآور شد: اگر یارانه‌های نقدی در ابتدای امر صرف زیرساخت‌ها و اشتغال‌زایی می‌شد، مشکلات فعلی کاهش می‌یافت.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند