کدخبر: ۳۱۹۱۷۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

جنجال جراحی بیمار توسط راننده آمبولانس

​اقتصاد نیوز:ویدئویی که یک راننده آمبولانس را در حال جراحی و بخیه زدن سر یک بیمار در یک بیمارستان نشان می‌دهد، مسئولان آن بیمارستان در هند را به دردسر بزرگی انداخته است.

به گزارش اقتصاد نیوز، ویدئویی که یک راننده آمبولانس را در حال جراحی سر یک بیمار هندی نشان می‌دهد به ویدئویی جنجال برانگیز در این کشور تبدیل شده است. این ویدئو که در بیمارستان " شری بانگور " در پالی هند تهیه شده است این راننده را در حال بخیه زدن زخم سر یک بیمار نشان می‌دهد. دو روز پیش از زمان تهیه این ویدئو ۱۴ مصدوم یک تصادف رانندگی به این بیمارستان منتقل شده بودند.

در ویدئوی منتشر شده راننده آمبولانس که هویتش " موکِش" اعلام شده در حالی که یک بیمار روی تخت بیمارستان خوابیده است، سرگرم بخیه زدن سر او دیده می‌شود. در این ویدئو این مرد لباس پزشکی بر تن ندارد. هنوز انگیزه این مرد جوان از این اقدام مشخص نشده است. بنا به گزارش رسانه‌های هند پس از انتشار این ویدئو مسئولان بیمارستان برای پاسخگویی در مورد این حادثه به مقامات بهداشت این کشور تحت فشار قرار گرفته‌اند. بنا به این گزارش راننده آمبولانس پس از بازجویی اولیه از پذیرش اینکه در حال جراحی سر بیمار بوده سرباز زده است.

تحقیقات مسئولان بهداشت محلی در مورد این حادثه ادامه دارد.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند