شورایعالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان در بیانیه‌ای اعلام کرد؛

لیست‌های جعلی به‌نام اصلاح‌طلبان/ ارائه لیست ائتلافی ناممکن است

کدخبر: 322145
اقتصادنیوز؛ شورایعالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان باانتشار بیانیه‌ای ضمن اعلام اینکه امکان ارائه لیست ائتلافی از جانب این جبهه سلب شده و همچنان در حال بررسی و پیگیری نتیجه اعتراض به رد صلاحیت ها هستیم، درباره انتشار لیست‌های جعلی به نام ائتلاف اصلاح طلبان هشدار داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا؛ در اطلاعیه شورایعالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان آمده است: از آنجا که برخی افراد و گروه‌ها و یا رسانه ها اقدام به انتشار لیست‌های جعلی به نام ائتلاف اصلاح طلبان نموده اند، دبیرخانه شورای عالی سیاستگذاری جبهه اصلاح طلبان مجددا ضمن تاکید بر مواضعی که در آخرین بیانیه این شورا صراحتاً به آن پرداخته شد، به اطلاع می رساند طبق راهبرد مصوب و بر اساس ارزیابی ها و اطلاعاتی که تاکنون به دست ما رسیده است، امکان ارائه لیست ائتلافی از جانب این جبهه سلب شده و همچنان در حال بررسی و پیگیری نتیجه اعتراض ها به رد صلاحیت ها هستیم. بنابراین لیست هایی که با این عنوان منتشر می شود، فاقد اعتبار و صرفاً گمانه زنی های افراد و گروههای خاص است.

این اطلاعیه می‌افزاید :بدیهی است کماکان منبع انتشار اخبار رسمی شورای عالی جبهه اصلاح طلبان کانال تلگرامی به این آدرس است: https://t.me/shorali و هر نوع خبر، اطلاعیه و یا موضعی از جانب این جبهه ابتدا در این کانال تلگرامی درج می‌شود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما