کدخبر: ۳۲۲۸۰۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

اعلام میزان خودرو های معوق در ایران خودرو

اقتصاد نیوز:مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو با بیان اینکه ۱۲۰ هزار خودروی معوق داریم که باید به دست مردم برسد، گفت: تحویل خودرو بر اساس زمان ثبت‌نام انجام می‌شود و اگر تغییری در روند تولید ما اتفاق نیفتد و افت نداشته باشیم قطعا تا اردیبهشت دیگر معوقه نخواهیم داشت.

به گزارش اقتصاد نیوز، فرشاد مقیمی، مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو درباره تعداد خودروهای معوق این خودروساز به جام جم گفت: ۱۲۰ هزار خودروی معوق داریم که باید به دست مردم برسد. یکی از برنامه‌های ما به صفر رساندن معوقات است که با افزایش شمارگان تولید بخش قابل توجهی از آن حل و فصل شده و در سه ماه گذشته بیش از ۱۵۰ هزار خودرو تجاری‌سازی و به مردم تحویل شده است.

وی بیان کرد: در ماه آبان تولید تجاری یا خودروی کامل و بدون کسری قطعه داشتیم اما تولید کسری‌دار و ناقص نداشتیم. به این دلیل که هدفگذاری این بود که خودروهای ناقص و دارای کسری قطعه در کف کارخانه را جمع‌آوری و تکمیل و به مردم تحویل دهیم. اکنون به جایی رسیده‌ایم که می‌توانیم بگوییم دیگر خودروی کف کارخانه نداریم.

مقیمی در پاسخ به اینکه معوقات کی به صفر می‌رسد؟، گفت: تحویل خودرو بر اساس زمان ثبت‌نام انجام می‌شود و امیدواریم تا اردیبهشت سال آینده این معوقات به صفر برسد. اگر تغییری در روند تولید ما اتفاق نیفتد و افت نداشته باشیم قطعا تا اردیبهشت دیگر معوقه نخواهیم داشت.

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند