کدخبر: ۳۲۳۰۳۷ لینک کوتاه

آغاز طرح پلیس در برخورد با تولید و توزیع‌کنندگان مواد محترقه

اقتصادنیوز :رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اشاره به کشف بیش از ۲۴ هزار عدد از انواع مواد محترقه در طول یک ماه اخیر، گفت: طرح برخورد با تولید و توزیع کنندگان مواد محترقه از اول بهمن ماه آغاز شده است.

 به گزارش  اقتصادنیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت، سردار علی ذوالقدری اظهارداشت: از ابتدای بهمن ماه تا کنون بیش از ۲۴هزار نوع مواد محترقه خطرساز کشف و جمع آوری شده و خاطیان به دادسرا معرفی شده اند.

سردارذوالقدری افزود: پلیس آماده است با کمک مردم به مقابله با افرادی بپردازد که به بهانه شادی در چهارشنبه پایان سال در نظم عمومی جامعه اخلال ایجاد کنند.

وی ادامه داد: پلیس هرگز مخالف شادی کردن مردم نبوده و نیست و اتفاقا همواره تلاش کرده تا زمینه این کار را در چارچوب قانون برای شهروندان ایجاد کند ولی در عین حال با کسانی هم که بخواهند از این وضعیت سوء استفاده کنند برخورد قاطعانه می کند.

سردارذوالقدری ضمن اشاره به شروع طرح های برخورد با تهیه و توزیع کنندگان مواد محترقه از ابتدای بهمن ماه در شهر تهران، یادآوری کرد: با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال، پلیس به منظور پیشگیری از حوادث ناگوار ناشی از مواد محترقه، با هرگونه حرکات نامتعارف و تهیه و توزیع مواد محترقه به شدت برخود خواهد کرد.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: انتظاری هم که پلیس از عموم شهروندان دارد این است که مراقب فرزندان خود باشند و اجازه ندهند به خاطر لحظه ای هیجان کاذب عمری پشیمانی به بار آورند.

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت در پایان، از شهروندان خواست تا افراد هنجار شکن در مراسم چهارشنبه پایان سال و آنهایی که به دنبال ایجاد مزاحمت برای دیگران هستند را به پلیس معرفی کنند و هرگونه موارد مشکوک را بلافاصله با مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اطلاع تا اقدام بایسته صورت گیرد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند