کدخبر: ۳۲۳۲۹۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

قرنطینه ۲ هفته ای دانشجویان ایرانی مقیم چین

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به اینکه دانشجویان مقیم چین ۲هفته قرنطینه می شوند گفت: یکی از نگرانی‌ها آموزش همگانی و اقدامات کنترلی مخصوصا برای اجتماع شهرآورد است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری مهر، محمد تقی زاده عصر جمعه در حاشیه جلسه فوق‌العاده ستاد پیشگیری، هماهنگی، فرماندهی و پاسخ به بحران استان تهران که در خصوص ضرورت اقدامات و قرنطینه مسافران چین به تهران و ایجاد قرارگاه زیست پدافند غیرعامل برگزار شد، در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تمهیدات ویژه جهت بازگشت دانشجویان ایرانی مقیم چین برای جلوگیری از ابتلاء به ویروس کرونا اظهار داشت: اقدامات ویژه برای این افراد به محض ورود در فرودگاه امام خمینی (ره) انجام خواهد شد.

تقی زاده از قرنطینه 2 هفته‌ای دانشجویان مقیم چین وارد شده به ایران خبر داد و گفت: شهرداری برای جابه جایی این افراد تمهیداتی را پیش بینی کرده است و برای پیشگیری و اگاهی مردم نیز بیلبوردهایی توسط وزارت بهداشت تدارک دیده شده است و در صورت شیوع بیماری در استان تهران فضاها و مکان‌های قرنطینه توسط مدیریت بحران استان هماهنگ شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران بیان داشت: یکی از نگرانی‌ها آموزش همگانی برای اجتماعات با نفرات بالا است مخصوصاً برای شهرآورد 17 بهمن که باید اقدامات کنترلی در این زمینه صورت بگیرد.

 
این مطلب برایم مفید است
9 نفر این پست را پسندیده اند