کدخبر: ۳۲۶۰۴۸ لینک کوتاه

انصراف ۱۰۳ نامزد انتخابات مجلس در استان کرمان

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات مجلس استان کرمان از انصراف ۱۰۳ کاندیدای مجلس در استان کرمان خبر داد و گفت: ۸۷ کاندید کرمان برای راهیابی به بهارستان با هم رقابت می‌کنند.

به گزارش اقتصادنیوز، عباس تقی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با اشاره به آخرین جزئیات تعداد نامزدهای انتخاباتی در 9 حوزه انتخابیه استان کرمان اظهار داشت: 103 نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی از 190 نفر نامزد انتخابات مجلس در استان کرمان از ادامه رقابت انصراف داده و انصراف آنها ثبت شده است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر 87 نفر در چرخه رقابت انتخاباتی استان برای تصدی 10 کرسی نمایندگی مجلس باقیمانده‌اند؛ گفت: لیست نهایی نامزدها صبح روز جمعه دوم اسفند ماه در محل شعب‌های اخذ رای از سوی فرمانداری‌ها و به تفکیک هر حوزه نصب خواهد شد.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات مجلس استان کرمان با عنوان اینکه واجدان شرایط شرکت در انتخابات استان کرمان 2 میلیون و 165 هزار و 991 نفر هستند، افزود: تعداد 2 هزار و 249 شعبه برای در سراسر استان برای اخذ رای در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به لزوم انتخاب آگاهانه و حداکثری در پای صندوق‌های رأی بیان کرد: مردم استان کرمان و خانواده‌ها در فرصت باقیمانده تا آغاز انتخابات با مشورت گرفتن از افراد مطمئن افرادی اصلح را انتخاب و روانه مجلس کنند.

تقی‌زاده با بیان اینکه هر رأی ما و هر اثر انگشت ما هم در عرصه ملی و هم در عرصه بین‌المللی اثرگذار است گفت: مردم ما بدانند که حضور گسترده در پای صندوق‌های رأی اقتدار و انسجام ملی را به دنبال داشته و حصاری امن به دور ایران اسلامی ایجاد کرده و پیام ایران مقتدر را به دنیا مخابره می‌کند.

این مطلب برایم مفید است
19 نفر این پست را پسندیده اند