واکنش هنیه به شایعات درباره اقامتش در سایر کشورها

کدخبر: 326940
اقتصادنیوز : رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) شایعات مطرح شده در خصوص تصمیم وی مبنی بر اقامت در خارج از فلسطین و عدم بازگشت به نوار غزه را تکذیب کرد و این شایعات را "بی‌پایه و اساس" خواند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس شایعات مطرح شده در خصوص این که وی قصد دارد در کشوری همچون قطر یا ترکیه و خارج از فلسطین اشغالی بماند را تکذیب کرد.

هنیه در ادامه افزود: این شایعات صحت ندارد و من بدون توجه به اینگونه شایعات ممکن است در کشور یا منطقه‌ای بر حسب نیاز، اقامت داشته باشم.

وی همچنین تصریح کرد: این شایعات با اهداف خاصی مطرح می‌شوند و وظیفه من این است که میان مناطق مختلفی که جنبش فعالیت دارد و نیز میان هموطنان خود در اردوگاه‌های پناهندگان تردد کنم اما سرزمین من فلسطین و مقر اقامت من نوار غزه است.

هنیه خاطرنشان کرد: جنبش حماس مانند ملت فلسطین در مناطق جغرافیایی مختلف حضور دارد و منفعت فلسطین و امور این جنبش سفر به مناطق مختلف و پیگیری مسائل سیاسی و رهبری جنبش به صورت مستقیم است.

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس همچنین اظهار داشت: هدف از این سفر بررسی تحولات مربوط به مسأله فلسطین و مقابله با تلاش‌ها برای حذف آن، تقویت روابط دوجانبه با کشورها و گروه‌ها و نیز پیگیری اوضاع فلسطینیان است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما