کدخبر: ۳۲۷۵۲۱ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
قیمت امروز طلا و سکه و ارز

قیمت امروز طلا و سکه و ارز

اقتصادنیوز : افزایش محدود قیمت دلار سبب رشد قیمت طلا و سکه در بازار داخلی شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، در بازار امروز (یکشنبه) قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به پنج میلیون و ۹۵۰ هزار تومان (افزایش ۲۴۰ تومانی) و  سکه طرح قدیم به پنج میلیون و ۸۶۰ هزار تومان (افزایش ۱۹۰ هزار تومانی) رسید.

این در حالی است که امروز در بازارهای جهانی، قیمت هر اونس طلای جهانی بدون تغییر همان ۱۵۸۵ دلار بوده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۲۰ هزار تومانی نسبت به دیروز به ۶۰۰ هزار و ۲۱۰ تومان رسید.

امروز قیمت نیم‌سکه ۲ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان (افزایش ۳۰ هزار تومانی)، ربع سکه یک میلیون و ۷۷۰ هزار تومان (افزایش ۵۰ هزار تومانی) و سکه گرمی بدون تغییر همان ۹۶۰ هزار تومان باقی ماند.

 امروز نرخ ارز در صرافی‌های بانکی تا حدودی افزایش یافت که در نتیجه آن فروش دلار ۱۵ هزار و ۱۵۰ تومان و برای خرید آن ۱۵ هزار و ۵۰ تومان (۱۵۰ تومان بیشتر از دیروز) اعلام شد.

این در حالی است که در کمتر از یک ماه اخیر نرخ دلار از حدود ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان تا حدود ۱۵ هزار و ۷۰۰ تومان افزایش یافته بود.

صرافی‌های بانکی نیز برای خرید یورو  ۱۶ هزار و ۳۵۰ تومان (۳۵۰ تومان بیشتر از دیروز) و برای فروش آن ۱۶ هزار و ۴۵۰ تومان (۲۵۰ تومان بیشتر از دیروز) اعلام کردند.

این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند