کدخبر: ۳۳۰۲۸۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
دستورات روحانی به رئیس کل بانک مرکزی در زمینه بحران کرونا

دستورات روحانی به رئیس کل بانک مرکزی در زمینه بحران کرونا

اقتصادنیوز: رئیس‌جمهوری در تماس تلفنی با رئیس‌کل بانک مرکزی بر تداوم حمایت بانک مرکزی در تأمین ارز و نیز پشتیبانی از ترخیص هرچه سریعتر لوازم بهداشتی مرتبط با پیشگیری و درمان کرونا تأکید کرد.

به‌گزارش اقتصادنیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت،حسن روحانی روز یکشنبه در تماس تلفنی با عبدالناصر همتی، ضرورت و اهمیت تأمین منابع مورد نیاز مراکز درمانی کشور را یادآور شد. 

 

همچنین پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون) خبر داد که رئیس جمهوری امروز در گفت‌وگوی تلفنی با رضا اردکانیان وزیر نیرو، اجرای طرح‌های آبی کشور را ضروری دانسته و ضمن کسب اطلاع از آخرین وضع طرح‌های بزرگ بخش آب در سال جدید و اجرایی شدن مصوبات کمیسیون همکاری‌های مشترک اقتصادی ایران و روسیه، از صدور دستور تخصیص اعتبار لازم به منظور تسریع در اجرای طرح‌های آب به‌ویژه اجرای شبکه‌های آبیاری و زهکشی غرب کشور و آب‌اندازی بیش از ۲۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی به سازمان برنامه و بودجه کشور، خبر داد.

همچنین با تأکید رئیس‌جمهوری، این طرح‌ها باید در نیمه نخست امسال به نتیجه برسد و بر این اساس، کارگاه‌های مربوط به اجرای طرح‌های آبیاری وزهکشی که به طور مشترک توسط وزارت نیرو و جهادکشاورزی اجرا خواهد شد، در روزهای آینده فعالیت خود را آغاز می‌کنند. 

بر اساس این گزارش، روحانی به دنبال گفت‌ وگو با ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری فدراسیون روسیه، بر اجرایی شدن مصوبه‌ها و تصمیم‌های کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و روسیه تأکید کرد و وزیر نیرو آخرین وضع این مصوبات و پیشرفت برنامه‌ها را به رئیس‌جمهوری گزارش داد.

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند