کدخبر: ۳۳۲۳۰۱ لینک کوتاه

فعالیت در خوزستان بدون داشتن «کارت سلامت» جرم محسوب می‌شود

اقتصادنیوز: استاندار خوزستان گفت: مشاغلی که به عنوان مشاغل کم‌خطر در استان معرفی شده‌اند فقط در صورت داشتن کارت سلامت اجازه فعالیت دارند و هرگونه فعالیت بدون داشتن «کارت سلامت» جرم محسوب می شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، غلامرضا شریعتی عصر امروز در حاشیه بازدید از بیمارستان شفا اهواز در حضور خبرنگاران اظهار کرد: مردم نگران نباشند چرا که بر عهد خود با آنها پایبند هستم و همه تلاش خود را در صیانت از سلامت آنها خواهم کرد.

وی افزود: مردم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و خارج نشدن از منازل فقط در موارد ضروری می‌توانند نقش مهم و تعیین‌کننده‌ای را در مهار این اپیدمی داشته باشند.

استاندار خوزستان تأکید کرد: مدیران کل، مدیران عامل و رؤسای سازمان‌ها نقش تعیین‌کننده‌ای را در مهار این اپیدمی در ادارات و مراکز دارند لذا ضمن انجام فعالیت در ادارات، باید دغدغه مندی و با مدیریت صحیح تلاش کنند و حضور کارکنان را به حداقل و آن هم در صورت ضروری برسانند.

شریعتی تصریح کرد: با هرگونه تصمیم و اقدامی که بدون نظر ستاد استانی کرونا انجام شود برخورد جدی خواهم کرد و با هیچ‌کس تعارفی ندارم.

وی ادامه داد: مصوبات اخیر ستاد ملی کرونا به این معنی نیست که همه چیز تمام شده است بلکه تازه کار ما در این راستا آغاز شده است.

استاندار خوزستان خبر داد: فرمانداران استان همچنان سخت‌گیرانه به کار خود ادامه دهند و ورودی‌های استان و شهرها کنترل و تردد درون‌شهری باید به حداقل برسد.

شریعتی اضافه کرد: سختگیری‌ها همچون گذشته به قوت خود باقی است و با مشاغلی که مجوز فعالیت دارند اما پروتکل‌ها را لحاظ نکنند به شدت برخورد می‌شود.

وی ادامه داد: با اصنافی که مجوز فعالیت ندارند اما شروع به کار کرده‌اند در صورت مشاهده برخورد قاطع و قانونی خواهد شد.

استاندار خوزستان در پایان گفت: به رئیس دانشگاه علوم پزشکی دستور داده شده است مشاغلی که به عنوان مشاغل کم‌خطر در استان معرفی شده‌اند فقط در صورت داشتن کارت سلامت اجازه فعالیت دارند و هرگونه فعالیت بدون داشتن کارت سلامت جرم محسوب می‌شود.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند