کدخبر: ۳۳۲۳۳۳ لینک کوتاه

واکنش شورا به لغو طرح ترافیک/پیگیری ها به نتیجه رسید

اقتصادنیوز: برخی از اعضای شورای شهر تهران از وزیر بهداشت برای لغو طرح ترافیک تشکر کردند .

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، علی اعطا سخنگوی شورای شهر تهران از اقدام ستاد ملی کرونا و اعلام موضع سعید نمکی وزیر بهداشت و رئیس ستاد ملی کرونا، در خصوص لغو طرح ترافیک تهران تقدیر کرد و در توییتی نوشت: به دفعات از سوی شورای شهر به شورای ترافیک تهران توصیه شد طرح ترافیک پایتخت را لغو کنند اقدام ستاد ملی کرونا و اعلام موضع دکتر نمکی در لغو طرح ترافیک شایسته تقدیر است.

حجت نظری هم با اشاره به لغو طرح ترافیک در پایتخت؛ باید مشخص شود چه کسانی با تصمیم نسجیده قصد بازی با سلامت مردم را داشتند.

این عضو شورای شهر تهران در توئیتر نوشت: خوشحالم که پی‌گیری‌ها برای لغو طرح ترافیک در تهران در روزهای پیش‌رو نتیجه داد. همچنان پی‌گیرم تا مشخص شود چه کسانی و به چه دلیلی در جلسه شورای ترافیک اصرار به اجرای طرح و بازی با سلامت مردم داشتند. این افراد باید به افکار عمومی پاسخگو باشند و تبعات تصمیم و اقدام‌شان را بپذیرند.

به گزارش مهر، بعد از ظهر امروز وزیر بهداشت از لغو طرح‌های ترافیک در تهران و سایر شهرها خبر داد. یوسف حجت سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران هم در رابطه با این که طرح ترافیک تا چه زمانی اجرایی نخواهد شد به یکی از خبرگزاری‌ها گفت: طرح ترافیک از فردا در تهران اجرا نمی‌شود ولی از آنجایی که هنوز مصوبه‌ای از سوی وزارت بهداشت و ستاد مقابله با کرونا به شهرداری ابلاغ نشده مشخص نیست که تا چه زمانی لغو طرح ترافیک ادامه داشته باشد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند