رئیس کمیته اجتماعی ستاد کرونا پایتخت منصوب شد

کدخبر: 333132
اقتصادنیوز: فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران، طی حکمی زینب نصیری را به عنوان رئیس کمیته اجتماعی این ستاد منصوب کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، نصیری مدیرکل سلامت این نهاد است که علیرضا زالی، وی را به عنوان رئیس کمیته امور اجتماعی ستاد فرماندهی عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران منصوب کرده است.

این انتصاب پیرو همکاری گسترده معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری با ستاد کرونا در کلانشهر تهران و نیز پیش‌بینی‌های انجام شده برای بهره‌گیری از ظرفیت‌های محلی، داوطلبانه و نیز مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی برای حمایت از اقشار در معرض آسیب و پرخطر ابتلا به ویروس کرونا به خصوص سالمندان، افراد دارای معلولیت و همچنین حمایت از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ با تاکید بر رعایت حقوق شهروندی، حفظ محرمانگی، همکاری و هماهنگی گسترده با سایر سازمان‌ها و نهادها صورت گرفته است.

بیماری کرونا که از روزهای پایانی بهمن ماه سال ۹۸ کشور را درگیر کرده، براساس آخرین گزارش منتشر شده از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجموع مبتلایان به ویروس کرونا تا ظهر ۲۷ فروردین به ۷۶ هزار و ۳۸۹ نفر در کشور رسید که از این تعداد چهار هزار و ۷۷۷ نفر جان خود را از دست دادند و ۴۹ هزار و ۹۹۳ نفر بهبود یافته‌اند.

 

تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید