کدخبر: ۳۳۳۷۹۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

دستگیری یک باند مافیایی مواد مخدر در شرق کشور

فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه سرباند مافیای مواد مخدر در شرق کشور با همکاری پلیس خراسان جنوبی و سمنان دستگیر شد، گفت: ۷۴۰کیلوگرم تریاک از این باند کشف شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرنگار مهر ، سردار عبدالله حسنی شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه در ستاد فرماندهی انتظامی سمنان با بیان اینکه سرباند مافیای مواد مخدر شرق کشور در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان و خراسان جنوبی، دستگیر شد، بیان کرد: از این باند 740 کیلوگرم تریاک کشف شده است.

وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان با همکاری پلیس امنیت عمومی استان خراسان جنوبی اخباری مبنی بر جابجایی و حمل مواد توسط باند مخوف سوداگران مرگ در شرق کشور دریافت و دستگیری اعضای این باند را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: رصد اطلاعاتی مأموران پلیس حاکی از این بود که سوداگران مرگ با یک دستگاه وانت نیسان در حال عبور از استان سمنان هستند و طی یک عملیات ضربتی، خودرو در شهرستانشاهرود توقیف شد.

حسنی با بیان اینکه در این عملیات مشترک پلیسی، در بازرسی از وانت نیسان 740 کیلوگرم تریاک و سه قبضه سلاح جنگی کشف شد، تاکید داشت: در این رابطه سرباند مافیای حمل مواد مخدر در شرق کشور به همراه دو نفر از اعضای این باند دستگیر شدند.

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند