کدخبر: ۳۳۴۳۰۱ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

واکنش سحر قریشی به انتقادها درباره رفتارش با یک پاکبان

سحر قریشی که از روز گذشته ویدئوی رفتارش با یک پاکبان با موجی از انتقادات به او همراه بود، در اینستاگرام خود نسبت به این ویدئو واکنش نشان داد و گفت: خیلی وقت است دوستان و اطرافیانم به‌من توصیه می‌کنند که از ایران برو. وقتی آن پاکبان شریف هم به من گفت «برو»، انگار پیامی بود از طبیعت که او هم داشت به من می‌گفت برو.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، سحر قریشی (بازیگر سینما) که از روز گذشته ویدئوی رفتارش با یک پاکبان با موجی از انتقادات به او همراه بود، در اینستاگرام خود نسبت به این ویدئو واکنش نشان داد و گفت: خیلی وقت است دوستان و اطرافیانم به‌من توصیه می‌کنند که از ایران برو. وقتی آن پاکبان شریف هم به من گفت «برو»، انگار پیامی بود از طبیعت که او هم داشت به من می‌گفت برو.

متن پیام اینستاگرامی او به شرح زیر است:

«از دیروز هجمه عجیبی در فضای مجازی علیه من در رابطه با اون پاکبان عزیز و محترم راه افتاده! اون هم قبل از اینکه فرصتی داشته باشم توضیحی درباره اصل ماجرا بدم. من خودم با افتخار اعلام می‌کنم در خانواده‌ای به دنیا اومدم که از همین قشر بودیم و هیچ وقت گذشته خودمو فراموش نمی‌کنم پس امکان نداره به خودم اجازه بدم به شخصی از این قشر کشورم اهانت کنم. این ماجرا رو کسانی راه انداختن که از تخریب آدم‌ها درآمد کسب می‌کنند یا برای گرفتن بیننده دست به انتشار هر تیتر و خبر بی‌محتوایی می‌زنند.

قصه از اونجایی شروع شد که من چند وقتیه به کلمه «برو» حساس شدم! به همین سادگی اونم به‌خاطر اینکه خیلی وقته دوستام و اطرافیانم دارن بهم توصیه می‌کنن که از ایران برو.

وقتی اون پاکبان شریف هم به من گفت «برو»، انگار پیامی بود از طبیعت که اونم داشت بهم می‌گفت برو.

اون پاکبان عزیز اصلا من رو نشناخت و قسم می‌خورم هرگز قصد اهانت به ایشون رو نداشتم و این اتفاقات چیزی جز یک سوتفاهم کوچیک نیست.

در آخر اینکه چه چیزی از این جالب‌تر که من هم یک روز لباس شریف پاکبانی رو به تن کنم و کنار این قشر با غیرت، یک حس هیجان‌انگیز رو تجربه کنم.

اتفاقا پوشیدن لباس پاکبانی اسمش تنبیه یا حکم دادگاه نیست، به نظر من هم یک افتخار بزرگه، هم نماد نجابت و غیرته.»

این مطلب برایم مفید است
9 نفر این پست را پسندیده اند