کدخبر: ۳۳۴۵۲۳ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

شرایط عجیب ورزش کردن در دوران کرونا + تصاویر

اقتصاد نیوز:باتوجه به شیوع کرونا و لزوم ماندن در خانه، بسیاری از ورزشکاران برای حفظ آمادگی خود اجبارا در خانه تمرین می‌کنند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا، ویروس کرونا باعث شد در سراسرجهان مسابقات و فعالیت های ورزشی لغو و به زمان دیگری موکول شود. ورزش کوهنوردی هم از این قاعده مستثنی نبود. باتوجه به بسته شدن باشگاه های ورزشی، کوهنوردان برای حفظ آمادگی جسمانی خود مجبور شدند که در فضای خانه به تمرین بپردازند.

آنها معتقدند که اگر ذهن خود را آماده کنند می‌توانند از هر چیزی صعود کنند. این صعود و تمرین موجب خواهد شد که قوت انگشتانشان تضعیف نشود.
شخصی که در عکس زیر مشاهده می کنید فعالیت های ورزشی خود را در خانه پیگیری می کند. او می گوید که برای حفظ روحیه ی خود تصمیم گرفته که صعود را از آشپزخانه آغاز کند!
 


فلسطین هم مانند اغلب کشورهای جهان به خاطر بحران کرونا در قرنطینه به سر می برد. در چنین شرایطی مردم ورزش دوست این کشور به روش های مختلفی به تمرین کردن می پردازند. 

خالد شیخ العید ۵۱ ساله یکی از آن ها است. او که مربی کاراته است به همراه فرزندانش روی پشت بام خانه خود در نوار غزه تمرین می کنند. این خانواده با رعایت نکات بهداشتی این رشته ورزشی را در روزهای قرنطینه دنبال می کنند. 

این تصویر را سایت EPA منتشر کرده است. 

 

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند