ماسک‌هایی از جنس مار و تمساح، سوغات جدید دنیای مد +عکس

کدخبر: 335237
​اقتصاد نیوز:یک فروشگاه در آمریکا ماسک‌هایی از جنس پوست مار و تمساح می‌فروشد، صاحب فروشگاه قصد دارد با این ماسک‌ها به موج مدهای حاصل از انتشار کرونا ویروس جدید که جهان را در نوردیده بپیوندد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از تابناک، برایان وود، صاحب فروشگاه All American Gator Products در شهر دانیا بیچ ایالت فلوریدا ماسک‌هایی از پوست حیوانات مختلف از جمله مار، تمساح می‌سازد. به گفته روزنامه آمریکایی میامی هرالد، تمساح ها گونه ای تهاجمی در اورگلیدز ایالت جنوبی هستند.

وود به روزنامه گفت: مردم باید چهره های خود را بپوشانند و متأسفانه شاید اوضاع بیشتر از آنچه تصور می کردیم ادامه یابد. وی افزود: برخی از افراد حتی در طول این بیماری همه‌گیر می‌خواهند مد داشته‌باشند بنابراین می خواهم گزینه هایی را برای آنها فراهم کنم.

ماسک‌هایی از جنس مار و تمساح، سوغات جدید دنیای مد

پوست افعی‌های پیتون مانند ماسک‌های ام ۹۵ M95 انسان را در مواجهه با ویروس محافظت نمی‌کند و ماسک‌های M95 از ورود ریزگردهای کوچک و بزرگ موجود در هوا جلوگیری می‌کند.

وود اظهار داشت که وی قصد طراحی ماسکی را دارد که امکان اضافه کردن یا برداشتن فیلتر را داشته باشد و با تهیه کنندگان فیلتر صحبت کرده و ممکن است از پارچه استفاده کند، زیرا تجهیزات حفاظتی بسیاری مورد نیاز هستند و در عین حال بسیار کمیاب شده‌اند.

ماسک‌هایی از جنس مار و تمساح، سوغات جدید دنیای مد

مقامات میامی در اوایل هفته به ساکنان دستور دادند ماسک های محافظتی را در فروشگاه های مواد غذایی به صورت بزنند و به داروخانه ها و کارگران فروشگاه دستور دادند تا از محافظ صورت (شیلد) استفاده کنند. این دستور همچنین به کلیه پیک‌ها و همچنین کلیه کارگران ساخت و ساز اعمال شد.

ایالات متحده بیش از ۹۷۰ هزار مبتلا و بیش از ۵۴ هزار مرگ و میر را ثبت کرده است، در حالیکه ۱۱۸ هزار و ۶۳۳ نفر تا عصر یکشنبه بهبود یافتند.

در حال حاضر جهان در تلاش است تا شیوع این بیماری را کنترل کند.  تعداد کشته شدگان در سراسر جهان در روز یکشنبه به ۲۰۵ هزار و ۵۲۶ نفر افزایش یافت و تعداد کل مبتلایان به حدود ۲.۹۶۵ میلیون نفر رسید که از این میان ۸۶۷ هزار و ۷۰۷ نفر بهبود یافتند.

ماسک‌هایی از جنس مار و تمساح، سوغات جدید دنیای مد

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما