دزد موبایل دخترجوان، سُر خورد مُرد

کدخبر: 335923
​اقتصادنیوز:هفته گذشته مأموران پلیس کلانتری گلشهر از وقوع حادثه‌ای در این منطقه با خبر شده و پس از حضور در محل با جسد غرق در خون پسر 21 ساله‌ای کنار خیابان روبه‌رو شدند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روزنامه ایران ،  در نخستین تحقیقات مشخص شد این پسر و دو همدستش با خودروی پراید در حال پرسه زنی بودند که با دیدن دختر جوانی که گوشی گرانقیمتی در دست داشت به قصد سرقت از خودرو پیاده شدند و به طرف این دختر رفتند. اما یکی از سارقان هنگام قاپیدن گوشی پایش لیز خورده و با سر وارد در شیشه‌ای یک خانه شده است در اثر این حادثه خرده‌های شیشه وارد گردن پسر جوان شده و مرگ وی را رقم زده است.

سرهنگ نادربیگی رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: یکی از سارقان به‌دنبال این اتفاق بازداشت شد، اما دیگر همدست وی که راننده پراید بود پا به فرار گذاشت و هم‌اکنون تحت تعقیب پلیس قرار دارد.

دختر جوان که از این اتفاق شوکه بود به پلیس گفت: من در حال ورود به خانه‌مان بودم که ناگهان این دو پسر جوان را پشت سرم دیدم یکی از آنها با سرعت سمت من دوید که پایش سر خورد و وارد شیشه در شد و ناگهان شیشه شکست و او غرق در خون روی زمین افتاد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما