کدخبر: ۳۳۶۰۳۸ لینک کوتاه

دعوت مردم یک کشور برای حضور در کنسرت مجازی !

​اقتصاد نیوز:شرکت واقعیت مجازی Zoan نسخه مجازی جالبی را ایجاد کرده است که هر فردی می‌تواند به آن دسترسی داشته باشد تا در کنسرت مجازی مشارکت داشته باشند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از انتخاب، اهالی هلسینکی، یک گردهمایی و کنسرت مجازی برگزار می‌کنند و بیش از ۱۰ ٪ از جمعیت فنلاند نیز در این کنسرت مشارکت می‌کنند.

دولت فنلاند همه اهالی کشور را به کنسرت مجازی دعوت کرد
فنلاند برای جبران برخی از جشن‌های از دست رفته به دلیل ویروس کرونا به واقعیت مجازی روی آورد. روز اول ماه می‌یک جشن بزرگ در فنلاند است، زمانی که افراد برای برگزاری مهمانی‌ها و کنسرت در خارج از خانه جمع می‌شوند. اما برگزاری یک اجتماع گسترده به دلیل COVID-۱۹ اکنون امن نیست، شهر هلسینکی راهی برای انتقال این جشن به صورت آنلاین پیدا کرده است.

دولت فنلاند همه اهالی کشور را به کنسرت مجازی دعوت کرد
اگرچه فنلاند آمار ابتلای خفیفی را گزارش کرده است، اما برگزارس جشن‌ها می‌تواند باعث افزایش نرخ ابتلا در سطح شهر‌ها شود. به گفته شهر هلسینکی، فنلاند حدود شش میلیون نفر جمعیت دارد و ۷۰۰ هزار بیننده در این کنسرت مجازی حاضر شده اند، بدین معنی که نزدیک به ۱۲ ٪ از کشور این رویداد را تماشا کردند. از میان این شرکت کنندگان، ۱۵۰ هزار نفر آوتار‌هایی ایجاد کرده بودند تا حرکات تماشاگران را بازسازی کنند. این شرکت قبلاً بیش از پنج سال در هلسینکی امور مجازی را ترتیب داده است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند