دورکاری کارکنان گوگل و فیس بوک تا پایان 2020

کدخبر: 337014
اقتصادنیوز: گوگل و فیس بوک در حالی که دستورالعمل هایی برای بازگشایی تدریجی دفاتر شرکت ها تعیین کردند این هفته اعلام کردند که اجازه خواهند داد تا بیشتر کارمندان تا پایان سال ۲۰۲۰ از خانه کار کنند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، دو شرکت بزرگ اینترنتی صنعت فناوری به کارمندان خود گفتند به خاطر بحران کووید ۱۹ تا پایان سال به صورت دورکاری، خانه ـ اداره، به فعالیت خود ادامه دهند.

گوگل و فیس بوک در حالی که دستورالعمل هایی برای بازگشایی تدریجی دفاتر شرکت ها تعیین کردند این هفته اعلام کردند که اجازه خواهند داد تا بیشتر کارمندان تا پایان سال ۲۰۲۰ از خانه کار کنند.

«سوندار پیچای» رئیس آلفابت و گوگل در یادداشتی در تاریخ ۸ ماه اولین بار در CNBC گزارش داد: گوگل شروع به کار مجدد دفاتر را در ماه ژوئن آغاز می کند، اما تنها ۱۰ الی ۱۵ درصد از کارمندان می توانند در ابتدا در هر اداره مشغول شوند. 

وی گفت: بیشتر کارمندان به طور بالقوه تا پایان سال ۲۰۲۰ ملزم به ماندن در خانه خواهند بود، گرچه مواقعی وجود خواهد داشت که کارکنان لازم است در محل اداره حضور یابند.

علاوه بر این، پیچای بخاطر ابراز نگرانی از خستگی شغلی، جمعه ۲۲ ماه می را به عنوان یک روز رسمی استراحت شغلی برای رفع فشار کارمندان گوگل تعیین کرد. 

مدیرعامل شرکت گوگل در یادداشتی به کارکنانش نوشت: وقت خود را برای انجام هر کاری که لازم است اختصاص دهید و سلامت خود را در اولویت بگذارید.

 

تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید