دردسرهای بزرگ خاندان سلطنتی عربستان برای خرید نیوکاسل

کدخبر: 337597
اقتصاد نیوز:قطری ها به دولت انگلیس فشار می آورند تا از ورود بن سلمان به انگلیس جلوگیری کنند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از طرفداری، محمد بن سلمان قادر نخواهد بود باشگاه نیوکاسل را به راحتی بخرد؛ موانع روز به روز بیشتر می شوند.

به گزارش The Times، مشکلات سیاسی و قانونی، جدیدترین و بزرگ ترین مشکل خاندان سلطنتی عربستان برای خرید باشگاه نیوکاسل است. شبکه قطری beIN Sports که از قبل بر سر دزدی مسابقات فوتبال توسط شبکه عربستانی beoutQ گلایه مند بوده، از لیگ برتر خواسته بود قبل از تصمیم گیری به دقت جوانب ابعاد موضوع را بررسی کند. به گفته یوسف العبیدی (مدیر عامل گروه رسانه‌ای beIN)، عربستانی‌ها منافع مالی لیگ برتر را به خطر می اندازند. حال دولت انگلیس که بررسی خرید 300 میلیون پوندی باشگاه نیوکاسل توسط عربستانی ها را به وکلای ماهر واگذار کرده بود، به سرنخ هایی رسیده است.

ظاهرا سرنخ هایی که به دست آمده، دزدیده شدن مسابقات لیگ برتر انگلیس توسط شبکه عربستانی beoutQ را تایید کرده و این می تواند مانع بزرگی در راه این خرید و فروش باشد. در واقع این شبکه عربستانی در کوبا واقع شده اما امکاناتی ارائه می دهد تا کشورهای حوزه خلیج فارس بتوانند رایگان مسابقات را تماشا کنند. با علنی شدن رابطه میان این دو موضوع، اکنون دولت بریتانیا به شدت جوانب کار را بررسی می کند. محمد بن سلمان قطعا کار راحتی در ادامه کار نخواهد داشت.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما