جانشین فرمانده ناجا: پایین بودن هزینه جرم باعث افزایش مجرم در جامعه شده است

کدخبر: 338106
اقتصادنیوز :جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: پایین بودن هزینه جرم باعث افزایش مجرم در جامعه شده که این امر کار پلیس را دشوار کرده بنابراین بالا بردن هزینه جرم یکی از مولفه‌های موثر بر کاهش جرایم است.

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا،سرتیپ قاسم رضایی در جمع فرماندهان انتظامی یزد به اشراف اطلاعاتی پلیس اشاره و افزود: باید تلاش کنیم اشراف اطلاعاتی را به مفهوم واقعی به دست آوریم و برای رسیدن به این موضوع باید آسیب‌ها را شناسایی کرده و هدفمند حرکت کنیم.

وی با  گرامیداشت یاد و خاطره چهار هزار شهید یزد، شهدای ناجا و مدافع حرم به ویژه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی خاطر نشان کرد: این امنیت، رفاه و آسایشی را که امروز در جامعه داریم مدیون شهدا هستیم.

رضایی با بیان اینکه کارکنان نیروی انتظامی خادم نظام و مردم هستند به گزارش عملکرد فرمانده انتظامی یزد اشاره و بیان کرد: این گزارش نشان‌دهنده زحمات و تلاش‌های جمعی کارکنان پلیس در موضوع‌های مختلف است که همه این اقدام‌ها جای قدردانی دارد.

وی به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص نیروی انتظامی در تراز جمهوری اسلامی اشاره و تصریح کرد: همه در رسیدن به این افق چشم انداز نقش داریم، کارکنان ناجا و خانواده آنها و همچنین ظاهر، باطن و عملکرد کارکنان پلیس در دست یافتن به این مهم نقش بسزایی دارند.

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری پلیس، وی  با بیان اینکه کارکنان پلیس بسترسازان ظهور هستند بیان کرد: نیروی انتظامی در تراز جمهوری اسلامی یعنی پلیس وظیفه شناس، نیروی جهادی که خودش را با آیات الهی تنظیم کند.

جانشین فرمانده انتظامی گفت: مقام معظم رهبری کلمه مقدس  را به ناجا مزین کردند، مجاهدان فی‌سبیل‌الله از صفت هایی است که معظم‌له به کارکنان ناجا دادند که این مهم باعث افتخار است.

رضایی افزود: معظم‌له  قدردان زحمات ماموران ناجا هستند و این برای ما افتخار است که فرمانده‌ای شجاع، مجتهد و مدیری به تمام معنا داریم.

وی در سفر به یزد با نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه این شهر دیدار کرد.

تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید