کدخبر: ۳۳۸۶۵۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
ترافیک سنگین در محور هراز و فیروزکوه

ترافیک سنگین در محور هراز و فیروزکوه

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: محور هراز در روزهای پنجم، ششم و نهم خردادماه از ساعت ۱۳ از رودهن به سمت آمل مسدود و از ساعت ۱۶ تا ۲ بامداد روز بعد از آب اسک به سمت رودهن به صورت یکطرفه در خواهد آمد.

به گزارش اقتصادنیوز، سیاوش محبی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران دقایقی پیش در گفت و گو با فارس در پردیس در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد: هم اکنون عبور و مرور انواع وسایل از جنوب به شمال محور هراز سنگین و پرحجم در جریان است.

وی گفت: متاسفانه با نزدیک شدن به زمان تعطیلات، مسافران به صورت همزمان اقدام به شروع مسافرت میکنند که این باعث ایجاد ترافیک های مقطعی و پس زدگی بار ترافیکی میشود.

محبی افزود: هم وطنان در چنین شرایطی با اعمال مدیریت زمان سفر، مسافرت خود را به گونه ای زمانبندی کنند تا در ساعات پیک ترافیک در جاده ها حاضر نباشند و در صورت برخورد با اینگونه ترافیک ها با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب، عدم ارتکاب تهلفات حادثه ساز، عدم ورود به لاین خاکی با صبر و شکیبایی رانندگی کنند.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران، ضمن بیان اینکه هم وطنان سفر خود را به روشنایی روز موکول کنند، ادامه داد: تردد وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور فیروزکوه نیمه سنگین و پرحجم در جریان است.

وی اضافه کرد: عبور و مرور انواع وسایل نقلیه از محور امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم نیمه سنگین و روان گزارش شده و مشکل خاصی برای تردد در این محورها وجود ندارد.

محبی با بیان اینکه حادثه حاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده، اذعان کرد: محور هراز در روزهای پنجم، ششم و نهم خردادماه از ساعت 13 از رودهن به سمت آمل مسدود و از ساعت 16 تا 2 بامداد روز بعد از آب اسک به سمت رودهن به صورت یکطرفه در خواهد آمد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند