غافلگیری گوینده پیشکسوت در استودیو

کدخبر: 341472
اقتصادنیوز: مدیر رادیو پیام در مراسمی غیر منتظره از «بهروز رضوی» گوینده پیشکسوت رادیو و تلویزیون تجلیل کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، مدیر و کارکنان شبکه رادیویی پیام از بهروزرضوی گوینده و مجری پیشکسوت رسانه ملی تقدیر کرد.

بنا بر این گزارش، عصر روز -یکشنبه 18 خردادماه- طی مراسمی با حضور شهرام ملازاده مدیر شبکه رادیویی پیام و آوا وجمعی از مدیران و کارکنان این شبکه از «بهروز رضوی» گوینده و مجری پیشکسوت رادیو و تلویزیون تقدیر شد.

رضوی که اخیرا موفق به اخذ نشان درجه یک هنری  ازسوی شورای ارزشیابی هنرمندان کشور شده اجرای بخش عصرگاهی رادیو پیام را روزهای یکشنبه برعهده دارد.

در این مراسم مدیر رادیو پیام وآوا ضمن قدردانی از زحمات بی شائبه بهروز رضوی در طول مدت فعالیت دررسانه ملی بویژه صدای جمهوری اسلامی ایران وی را مایه افتخار  رادیو پیام دانست و گفت: رادیو پیام به خاطر حضور و بهره مندی هنرمندان ارزشمندی چون آقای رضوی به خود می بالد.

ملازاده در این مراسم که به صورت غیرمنتظره و با حضور همکاران رادیو برگزار شد، از همکاران رادیو خواست فرصت راغنیمت شمرده از وجود هنرمندانی چون آقای رضوی و دیگر پیشکسوتان رادیو بهره لازم را ببرند.

او همچنین از پیشکسوتان عرصه رسانه به ویژه رادیو هم خواست در آموزش و تربیت جوانان با استعداد در تمام عرصه ها برای آینده این رسانه اهتمام لازم را داشته باشند.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر از دکتر بهروز رضوی قدردانی شد.

تیتر یک
  • پیش بینی روند بازار ارز در ۲۸ اردبیهشت

    اقتصاد نیوز:برخی از معامله گران انتظار نوسان قیمت دلار بین دو کانال ۲۲ و ۲۳ هزار تومانی را دارند. این در حالی است که…

از دست ندهید
بلیط هواپیما