گران‌ترین نسخه جنسیس

کدخبر: 341609
اقتصاد نیوز:جنسیس با معرفی کراس اوور لوکس GV80 در سال جاری شوکی به بازار وارد کرد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از پدال، با تولید سدان هایی که باعث شد جنسیس در بازار شناخته شود نوبت به تولید کراس اوورها رسید. GV80 از اواخر تابستان سال جاری میلادی وارد بازار خواهد شد و امیدوار است که بتواند با قیمت پایه 48900 دلاری بخشی از فروش ژرمن‌ها را به خود اختصاص دهد؛ اما اگر آپشن های زیادی را انتخاب کنید قیمت خودرو به کجا خواهد رسید؟

خوشبختانه پیکربندی GV80 کارها را آسان کرده است. برخلاف مرسدس بنز GLE 450 یا ب ام و X5 هیچ آپشن یا وسیله جانبی مستقلی وجود ندارد. جنسیس قیمت کراس اوور خود را بسته به سه عامل قوای محرکه، رنگ و تریم افزایش می‌دهد. پیشرانه استاندارد این خودرو از نوع 4 سیلندر 2.5 لیتری توربویی است که قدرت 300 اسبی تولید کرده و نیرو را به چرخ های عقب می‌فرستد. اگر بخواهید از پیشرانه 6 سیلندر 3.5 لیتری توئین توربوی 370 اسبی و سیستم چهار چرخ محرک استفاده کنید باید حدود 10 هزار دلار دیگر بپردازید.

از اینجا به بعد سه پکیج ارائه می‌شود که با نام های استاندارد، ادونس (5200 دلار) و پرستیژ (11800 دلار) شناخته می‌شود. پکیج ادونس دارای هدآپ دیسپلی، دوربین دید محیطی، استارت از راه دور و صندلی‌های گرم شونده ردیف دوم است. شما همچنین می‌توانید با قیمت بسیار معقول 700 دلار صندلی‌های ردیف سوم را نیز سفارش دهید. پرداخت حدود 12 هزار دلار برای پکیج سفارشی چیز قابل‌توجهی است اما پکیج پرستیژ دارای رینگ‌های 22 اینچی، چرم ناپا، پشت آمپرهای دیجیتالی، لغو فعال سر و صدا، صندلی‌های تهویه دار ردیف دوم و… می‌باشد.

جنسیس GV80
Genesis GV80 Interior

نهایتاً به رنگ بدنه سبز 400 دلاری می‌رسیم. وقتی تمامی این موارد را انتخاب کنید قیمت جنسیس GV80 به 72375 دلار خواهد رسید. از برخی جهات مرسدس بنز GLE 450 فول بهای بالای 90 هزار دلار خواهد داشت و ب ام و X5 هم فاصله چندانی با مرسدس ندارد. اگرچه تا زمان راندن جنسیس باید صبر کرد اما اعداد نشان دهنده‌ی برتری محسوب GV80 در بحث قیمت‌گذاری هستند.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما