رییس پلیس تهران :خدا راشاکرم در3 سال گذشته گره ترافیکی نداشتیم

کدخبر: 343016
رئیس پلیس تهران بزرگ گفت :‌خدا را شاکریم که در ۳ سال گذشته چیزی به نام قفل شدن ترافیک نداشتیم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،حسین رحیمی رئیس پلیس تهران بزرگ در مراسم تکریم و معارفه رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ که صبح امروز (دوشنبه ۲۶ خرداد ماه) با حضور سردار سید کمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا و مناف هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در محل ستاد پلیس راهور تهران بزرگ برگزار شد، اظهار کرد: نیروی انتظامی در بخش‌های مختلف، حجم سنگین و عظیمی از مأموریت‌ها را انجام می‌دهد.

رئیس پلیس تهران بزرگ افزود: یکی از پلیس‌های بسیار مهم ما راهنمایی و رانندگی است و باور دارم پلیس راهور نقش بسیار حساسی دارد و بسیاری از ناهنجاری‌ها محصول بی توجهی به نظم و انضباط عمومی کشور هستند.

او گفت: ما اگر بتوانیم نظم در پایتخت را به درستی اجرا کنیم، بسیاری از پلیس‌های ما بیکار می‌شوند.

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، افزود: پلیس راهنمایی و رانندگی به عنوان مجموعه‌ای که در وسط میدان عمل می‌کند، نیازمند حمایت همه جانبه است.

رئیس پلیس تهران بزرگ بیان کرد: امروز رفتار ناهنجار برخی از رانندگان، باعث اخلال در نظم و انضباط ترافیکی شده است.

او با بیان اینکه حتما باید برای موتورسیکلت سواران برنامه ویژه‌ای داشته باشیم، گفت: همه مسئولان و دستگاه‌ها و مردم باید با پلیس راهور همکاری کنند.

سردار رحیمی بیان کرد: امروز آخرین روز خدمت سردار مهماندار است و وی بنا به دلایلی ترجیح داد که برود و به خدمت خود بعد از ۳۳ سال خاتمه دهد.

رئیس پلیس تهران بزرگ افزود: من به سهم خودم از سردار مهماندار تشکر می‌کنم و امروز روز پایانی خدمت وی در نیروی انتظامی است.

او ادامه داد: ناجا و بنده درخواست داشتیم که سردار مهماندار بماند.

سردار رحیمی بیان کرد: ۲۰ تا ۳۰ درصد ترافیک درون شهری در کشور مربوط به شهر تهران است. خدا را شاکریم که در ۳ سال گذشته چیزی به نام قفل شدن ترافیک نداشتیم.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما