کدخبر: ۳۴۳۷۵۴ لینک کوتاه

گفتگوی ۳۰۰ میلیون تومانی آقای بازیگر با هوادارش

اقتصاد نیوز:کیانو ریوز بازیگر مطرح هالیوود فرصت گفت‌وگوی ویدیویی دونفره با خود را به حراج می‌گذارد تا برای امور خیریه کمک مالی جمع‌آوری کند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایران‌آرت، ستاره فیلم جان ویک با شخصی که بالاترین پیشنهاد را بدهد در قسمتی که برای جایزه در نظر گرفته شده، با عنوان "۱۵ دقیقه شهرت با کیانو ریوز"، به گفت‌وگو خواهد نشست.

به نقل از ایندیپندنت، در توضیحی برای این رویداد نوشته شده: "بیل و تد، سرعت، ماتریکس، جان ویک، شما او را می‌شناسید، شما او را دوست دارید.

حقیقتا گران است وحالا شما این شانس را دارید که او را از طریق زوم در خانه داشته باشید. سؤالاتتان را آماده کرده و ۱۵ دقیقه را با کیانو ریوز بازیگر، کارگردان، تهیه‌کننده و آهنگ‌ساز سپری کنید."پیشنهادها تا ۲۲ ژوئن دریافت و بررسی می‌شود.

این صفحه مزایده، "ارزش مالی" این ملاقات را ۱۰ هزار دلار (۸ هزار پوند) تخمین می‌زند، اما تا موقع نوشتن این متن بالاترین مبلغ پیشنهادی ۱۶ هزار و ۶۰۰ دلار (۱۳ هزار و ۲۰۰ پوند) است.

این گفت‌وگو از طریق پیام ویدیویی در تارنمای زوم در ۶ جولای ۲۰۲۰ برگزار خواهد شد.

عواید این حراج برای سازمان "کمپ رینبو" که خیریه‌ای برای کمک به کودکان سرطانی در آیداهو آمریکاست، صرف می‌شود.

ریوز تنها ستاره‌ای نیست که می‌تواند مبلغ بالایی برای حضور در ویدیو شخصی به دست آورد. شواهد اخیر نشان می‌دهد که "جرمی پیون" بازیگر فیلم "همراهان" برای ویدیوی ۱۰ دقیقه‌ای خود ۱۵ هزار دلار (۱۱ هزار پوند) به دست آورد که از طریق یک تارنمای پیام‌رسانی شخصی برای افراد مشهور با نام "کامئو" سازماندهی شد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند