کدخبر: ۳۴۳۸۶۸ لینک کوتاه

خبرنگار رادیو اروپای آزاد در رومانی منتشر کرد؛

جزئیات جدید از مرگ «قاضی منصوری»

اقتصادنیوز؛ خبرنگار رادیو اروپای آزاد در رومانی جزئیات جدیدی از مرگ قاضی منصوری که بر اساس گزارش‌ها روز گذشته جسد وی در مقابل هتل محل اقامتش در بخارست کشف شد، منتشر کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از انتخاب؛ «آدلینا رادولسکو»، خبرنگار رادیو اروپای آزاد در رومانی جزئیاتی از مرگ منصوری را منتشر کرد.

رادیو اروپای آزاد اولین رسانه ای است که خبر کشف جسد قاضی منصوری را منتشر کرده بود.

آدلینا رادولسکو نوشته است: «ما سه اعلان از سوی پلیس داشتیم. اول گفتند که کسی در هتل از ارتفاع پرت شده. البته اشاره ای نشده بود که از پنجره یا مثلا از پلکان.و اشاره نشده بود که این اتفاق بیرون یا درون هتل افتاده است.

بعدتر در یک اعلان رسمی، پلیس اعلام کرد که این اتفاق برای یک ایرانی 52 ساله رخ داده که از سوی برخی مقام های کشورهای دیگر تحت تعقیب بوده است.

ولی به طور غیررسمی منابعی از پلیس به ما گفتند که این فرد از پنجره سقوط کرده است. آنها همچنین به ما گفتند که در حال تحقیق درمورد احتمال خودکشی یا قتل هستند، اینکه ممکن است کسی او را از پنجره به پایین پرت کرده باشد.

زمانی که عکس های عکاس یک خبرگزاری بسیار معتبر منتشر شد، و نشان می داد افراد پلیس جسد را به بیرون از هتل می آورند، من دوباره از پلیس سوال کردم که جسد دقیقا کجا پیدا شده بود، داخل هتل یا بیرون از آن؟ سخنگوی پلیس بخارست از طریق اس ام اس گفت، او در مقابل در ورودی لابی و داخل هتل پیدا شده است.

باید بگویم که هتل دوک هتلی بسیار کوچک است. وقتی وارد می شوید پذیرش و لابی بسیار کوچکی دارد و در سمت راست یک راه پله بسیار باریک است.

بیانیه رسمی، به پنجره، افتادن در داخل یا خارج اشاره نمی کند. منابع از طبقه ششم هتل صحبت کردند. اما مسئولان هتل محل وقوع این حادثه نیز از صحبت درباره این رخداد امتناع کردند.»

جسد قاضی منصوری

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند