کدخبر: ۳۴۴۳۰۴ لینک کوتاه

ابتلای ۴۰نفر از کادر درمان یک بیمارستان به کرونا

رئیس بیمارستان آیت الله بروجردی شهرستان بروجرد، گفت: ۴۰ نفر از کادر درمانی این بیمارستان به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرنگار مهر، بهزاد خوش‌مست امروز یکشنبه در جلسه قرارگاه پدافند زیستی شهرستان بروجرد، اظهار داشت: در بیمارستان آیت‌الله بروجردی به عنوان مرکز پذیرش بیماران کرونایی در بروجرد، با کمبود تجهیزات، نیروی انسانی، منابع مالی و دارویی مواجه هستیم.

وی، بیمارستان آیت الله بروجردی را به عنوان بیمارستان پذیرنده بیماران کرونایی در بروجرد دانست و از مشکلات پیش رو در زمینه دارو ابراز نگرانی کرد.

رئیس بیمارستان آیت الله بروجردی، تصریح کرد: از سویی با مشکل تأمین منابع مالی مواجه هستیم که انتظار می‌رود هر چه سریع‌تر این مشکلات رفع شود.

خوش مست، گفت: تاکنون 40 نفر از کادر درمانی این بیمارستان به بیماری کرونا مبتلا شده و 17 نفر از آن‌ها به همین دلیل در مرخصی به سر می‌برند، و این وضعیت موجب نارضایتی بیماران شده است.

وی، افزود: یکی دیگر از مشکلات این مرکز درمانی کمبود نیروهای خدماتی، پشتیبانی و انتظامی است که موجب ایجاد مشکلاتی در زمینه خدمات‌رسانی به بیماران شده است.

رئیس بیمارستان آیت الله بروجردی، با انتقاد از کمبود پزشک و پرستار در بیمارستان آیت‌الله بروجردی، تاکید کرد: از سویی برخی تجهیزات بیمارستانی در حال فرسودگی بوده و همین روزها است که مشکلاتی در زمینه سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی بیمارستان داشته باشیم.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند