۱۰ گوشی موبایل پرطرفدار هفته

کدخبر: 344487
اقتصاد نیوز:سامسونگ و شیائومی فهرست پرطرفدارترین گوشی‌های این هفته را از آن خود کرده‌اند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در هفته بیست و پنجم، دو شرکت موفق شدند تمام فهرست ۱۰ گوشی پرطرفدار را از آن خود کنند. شیائومی از سامسونگ چهار به شش جلوتر است و سه مورد از چهار جایگاه اول فهرست مذکور را به خود اختصاص داده است. نکته جالب اینجا است که تمام شش گوشی شیائومی که در فهرست هفته جاری قرار دارند، از زیرمجموعه این شرکت یعنی ردمی هستند.

گوشی ردمی نوت ۹ پرو هنوز در صدر جدول قرار دارد و پس از آن سامسونگ گلکسی A51 دیده می‌شود که مشاهده آن در فهرست پرطرفداترین تلفن‌های هوشمند هفته، به یک عادت تبدیل شده است. پس از این دو دستگاه، گوشی شیائومی ردمی نوت ۹ قرار دارد که سه جایگاه اول توسط آن کامل می‌شود. هفته جاری ردمی نوت 9s جای خود را به این گوشی داده است.

ردمی ۹ جایگاه چهارم فهرست ما را به خود اختصاص داده و جلوتر از گلکسی A71 قرار دارد. البته این گوشی هوشمند توانسته سه‌گانه ردمی نوت ۸، نوت ۸ پرو و 9s را نیز پشت سر بگذارد. دو گوشی دیگر سامسونگ که فهرست ده‌تایی هفته جاری را تکمیل می‌کنند، گلکسی M31 و گلکسی A21s هستند.

گوشی‌هایی که دیگر پرطرفدار نیستند

انتشار اطلاعات فهرست اخیر، از حذف بعضی دستگاه‌ها در هفته جاری خبر می‌دهند. یکی از گوشی‌های هوشمندی که در فهرست هفته جاری وجود ندارد، OnePlus Nord است که پیشتر با نام Z شناخته می‌شد. البته به احتمال خیلی زیاد این دستگاه پس از رسمی شدن بار دیگر به فهرست ما باز خواهد گشت. یکی دیگر از دستگاه‌های حذف شده آیفون SE 2020 است که هفته پیش در فهرست ما وجود داشت، اما امروز آن را مشاهده نمی‌کنیم.

در ادامه فهرست تصویری پرطرفدارترین گوشی‌های هفت روز گذشته را مشاهده می‌کنید:

۱۰ گوشی پرطرفدار هفته (۲ تیر)

۱۰ گوشی پرطرفدار هفته (۲ تیر)

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما