کدخبر: ۳۴۵۱۷۱ لینک کوتاه

جنجال عکس بن لادن در یک استادیوم فوتبال +عکس

اقتصاد نیوز:قرار است تا اطلاع ثانوی همه مسابقات فوتبال بدون حضور تماشاگران و پشت درهای بسته ورزشگاه برگزار شود. با این حال بسیاری از باشگاه‌ها برای اینکه جای خالی تماشاگران کمتر احساس شود، دست به ابداعات جالبی زده‌اند. یکی از اقدامات برخی باشگاه های اروپایی در این رابطه به استفاده از ماکت هواداران روی سکوها برمی گردد. کاری که باشگاه لیدز یونایتد انگلیس نیز به آن عمل کرده و به هوادارانش اجازه داده که با پرداخت ۲۵ پوند، ماکتی از تصویر خود را روی سکوهای استادیوم خانگی این تیم قرار دهند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از آی اسپورت،چهارشنبه شب اما تصویر جالب و در نوع خود عجیبی در فضای مجازی دست به دست شد. جایی که نشان می داد یکی از هواداران باشگاه لیدز تصویر رهبر القاعده یعنی اسامه بن لادن که در سال 2011 کشته شد را برای این موضوع و قرار گرفتن در استادیوم خانگی این تیم انتخاب کرده است. این اتفاقات سر و صدای زیادی به پا کرد تا جایی که بسیاری از هواداران فوتبال در انگلیس واکنش‌های متفاوتی نسبت به این موضوع نشان دادند. یکی از هواداران در این باره نوشت: «نمی توانم این حقیقت را قبول کنم که شخصی برای قرار دادن تصویر اسامه بن لادن 25 پوند پرداخت کرده باشد.»

بن لادن

این مسئله با انتقادات فراوان نسبت به لیدز یونایتد نیز همراه بوده است چرا که بسیاری معتقد هستند که باشگاه باید پیش از منتشر شدن چنین تصویری متوجه وجود ماکت بن لادن در ورزشگاه می شد. با این حال باشگاه انگلیسی در این رابطه دست به کار شده و ماکت بن لادن را حذف کرده است.

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند