ادعای جدید عمران‌خان علیه هند

کدخبر: 346455
اقتصادنیوز: عمران‌خان، نخست وزیر پاکستان با اشاره به حمله دو روز گذشته به ساختمان بورس در کراچی اظهار داشت: هندوستان پشت این حمله قرار دارد و باید مسئولیت این کار را بپذیرد.

به گزارش اقتصادنیوز نخست وزیر پاکستان با اشاره به حمله دو روز گذشته به ساختمان بورس در کراچی اظهار داشت: هندوستان پشت این حمله قرار دارد و باید مسئولیت این کار را بپذیرد.
به گزارش فارس، «عمران خان» نخست وزیر پاکستان با اشاره به حمله دو روز گذشته به ساختمان بورس در کراچی اظهار داشت: هندوستان پشت این حمله قرار دارد و باید مسئولیت این کار را بپذیرد.

به گفته وی، این اقدام با هدف ایجاد بی‌ثباتی در پاکستان صورت گرفته است.

خان با تقدیر از اقدام به موقع نیروهای امنیتی در زمان حمله یادآور شد: در غیر این صورت اتفاقات بسیار ناگوار و یک تراژدی بزرگ به وقوع می‌پیوست.

به گفته نخست‌وزیر پاکستان، شکی نیست که در پشت این اقدام و حمله، هند قرار دارد.

وی با ادای احترام به کشته‌شدگان در این حمله که یک نیروی امنیتی و دو نگهبان بورس بودند، از آنها به عناون قهرمانان ملی یاد کرد.

به گفته خان، تروریست‌ها که بسیار مجهز نیز بودند قصد داشتند تراژدی و ماجرایی شبیه گروگان‌گیری چند سال قبل در ساختمان بورس بمئی درسال 2008 را اجرا کنند که با عملکرد به موقع نگهبانان و نیروهای امنیتی موفق نشده و از پای درآمدند.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما