کدخبر: ۳۴۷۹۶۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

یک تحلیلگر اصولگرا:

قالیباف مانع سوال از رئیس جمهور می‌شود

تحلیلگر اصولگرا تاکید کرد که سوال یا استیضاح رییس‌جمهور دستاوردی غیر از به متن راندن یک موضوع حاشیه‌ای ندارد و هیچ دستاورد ویژه‌ای برای کشور نخواهد داشت. از نظر او، قالیباف در عمل مانع سوال از رئیس جمهور خواهد شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از جهان صنعت، عباس سلیمی نمین همچنین معتقد است که این اتفاق در عمل رخ نمی‌دهد. البته مثل زیباکلام دلیل محدود ماندن موضوع به همین جا را نه اقدام نمایشی مجلسی‌ها بلکه ممانعت عقلای مجلسی و مشخصا محمدباقر قالیباف می‌داند.

او گفت: عناصری در مجلس هستند که از احمدی‌نژاد خط می‌گیرند و واقعا به دنبال استیضاح روحانی هستند. اینها تظاهر نمی‌کنند و آقای زیباکلام هم این را می‌داند اما می‌خواهد اینها را تحریک کند که این کار را حتما انجام دهند.

به عقیده سلیمی نمین، امروز عقلا بر مجلس یازدهم حاکم هستند. اگرچه عناصر ناپخته‌ای هم حضور دارند که تحت تاثیر احمدی‌نژاد قرار می‌گیرند اما عقلا نخواهند گذاشت که این موضوع دنبال شود چون به نفع کشور و جامعه نیست و طبیعتا جلوی آن را می‌گیرند. هم شیاطین وابسته به غرب و هم افراد قدرت‌طلبی مثل احمدی‌نژاد نخواهند توانست به هدف خود برسند.

 

این مطلب برایم مفید است
12 نفر این پست را پسندیده اند