آیشواریا رای ستاره بالیوود وعروس آمیتاب‌باچان کرونا گرفت

کدخبر: 348943
اقتصادنیوز: تست کرونای آیشواریا رای، بازیگر بالیوودی نیز در حالی مثبت اعلام شد که آبیشک باچان و آمیتاب یاچان (همسر و پدر همسرش) نیز دیروز از ابتلا به این ویروس خبر داده بودند.

 

آیشواریا رای، بازیگر بالیوود به کرونا مبتلا شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از گاردین، تست کرونای این بازیگر معروف ۴۶ ساله و دختر ۸ ساله‌اش هر دو مثبت اعلام شده است اما هنوز مشخص نیست که آنها در بیمارستان بستری شده‌اند یا خیر.

روز گذشته آمیتاب باچان، بازیگر کهنه‌کار و بزرگ سینمای هند که پدر همسر آیشواریا رای است نیز اعلام کرد که به همراه پسرش باشیک باچان به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بستری شده‌اند.

آمیتا باچان، ستاره ۷۷ ساله بالیوودی پیش از ابتلا همواره یکی از چهره‌های برجسته مبارزه با ویروس کرونا بود و از مردم می‌خواست با استفاده از ماسک، شستن دست‌ها و رعایت فاصله اجتماعی از خطر ابتلا به این ویروس خطرناک در امان بمانند.

آیشوارایا رای که سابقه بازی در چندین فیلم هالیوودی و بالیوودی را در کارنامه دارد، برای چندین کمپانی بین‌المللی نیز فعالیت تبلیغاتی می‌کند.

روز گذشته شمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور هند به ۸۵۰ هزار نفر رسید و مقامات هندی ناچار به اعمال مجدد محدودیت‌های رفت و آمد در چند منطقه از کشور شدند.

شمار درگذشتگان ویروس کرونا در هند به ۲۲ هزار و ۶۷۴ نفر رسیده و رکورد مرگ روزانه نیز در این کشور ۵۵۱ نفر است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما